Cloud9 2-0 Eternal Fire after Overpass comeback PlatoBlockchain Data Intelligence. Κάθετη αναζήτηση. Ολα συμπεριλαμβάνονται.

Cloud9 2-0 Eternal Fire μετά την επιστροφή του Overpass

Cloud9 εξασφάλισε τη δεύτερη νίκη τους στο ESL Pro League μετά την κατάρριψη Αιώνια φωτιά 2-0. Vladislav «Afnafany⁠» Γκόρσκοφ και η εταιρεία άντεξαν την τουρκική πλευρά για να διεκδικήσουν το Dust2 με 16-12 και να επιτρέψουν τη νίκη τους στο Overpass, 16-11.

Κόλπος “HObbit” Χασενόφ και Ντμίτρι «⁠Sh1ro⁠» Sokolov ήταν Cloud9Οι πιο εντυπωσιακοί παίκτες του, ο Καζάκος με βαθμολογία 1.34 στο Dust2 και ο Ρώσος ελεύθερος σκοπευτής με βαθμολογία 1.79 στο Overpass. Ισμαήλκαν «ANTXANTARES⁠» Ντόρκαρντς έλαμψε για Αιώνια φωτιά και στους δύο χάρτες και τερμάτισε με την υψηλότερη βαθμολογία της σειράς στο 1.70, αν και οι προσπάθειές του δεν ήταν αρκετές για να δώσει στην ομάδα του τη νίκη.

Το sh1ro ήταν μια υπολογίσιμη δύναμη στο Overpass

Cloud9 βγήκε από τις πύλες αιωρούμενος στο Dust2 καθώς ΧΟμπιτ και Sergey «⁠Ax1Le⁠» Ρίχτοροφ ανέβηκε νωρίς στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα για να δώσει στην ομάδα τους το προβάδισμα 6-2. Η ορμή μετατοπίστηκε μετά Αιώνια φωτιά βρήκαν το αυλάκι τους και άρχισαν να μονομαχούν με τους Ρώσους αντιπάλους τους σε κάθε γωνία, φτάνοντας τελικά στο προβάδισμα 9-6 στο ημίχρονο. ΞΑΝΤΑΡΕΣ και δωρεάν «Oxwoxic⁠» Έκερ ζωντάνεψε στο τελευταίο μέρος του ημιχρόνου καθώς το ζευγάρι σημείωσε 1.79 και 1.33 βαθμολογίες, αντίστοιχα.

Τα τραπέζια ανέτρεψαν εντελώς στη δεύτερη περίοδο καθώς Αιώνια φωτιά δεν μπόρεσαν να βασιστούν στην επιτυχία του πρώτου ημιχρόνου τους και πήραν μόνο τρεις ακόμη γύρους για το υπόλοιπο του χάρτη. Cloud9Η πλευρική ικανότητα του CT τους επέτρεψε να ολοκληρώσουν με στυλ το Dust2 και να πάρουν τη νίκη με 16-12 πίσω ΧΟμπιτ's 25 kills και 1.34 βαθμολογία.

Αιώνια φωτιά τράβηξε το πρώτο αίμα στην Overpass χάρη σε ένα quad-kill από Αχμέτ «⁠Paz⁠» Karahoca και έλεγξε την πλειοψηφία του πρώτου ημιχρόνου που τους έδωσε προβάδισμα 11-4 στο διακόπτη. ΞΑΝΤΑΡΕΣ ήταν σε ένα δικό του πρωτάθλημα καθώς ο Τούρκος τουφέκι συγκέντρωσε κρίσιμα ανοίγματα και κατέγραψε ένα επιβλητικό 23-7 KD με 172.9 ADR.

Κοιτάζοντας το έλλειμμα επτά γύρων, Cloud9 έδωσε μια τέλεια απόδοση στην πλευρά του CT και τελικά κέρδισε τη νίκη της επιστροφής με 16-11 στο Overpass. Αιώνια φωτιάΤο δυναμικό στυλ παιχνιδιού και η ακρίβεια του δεν υπήρχαν πουθενά στο δεύτερο ημίχρονο, όπως ακόμη και τα ψηλά ΞΑΝΤΑΡΕΣ κατάφερε να πάρει μόνο επτά frags στους τελευταίους 12 γύρους. sh1ro ανέβηκε τεράστια για την ομάδα του και τερμάτισε με 31 kills και βαθμολογία 1.79 στο διακομιστή.

Αιώνια φωτιά είχε το πλεονέκτημα από το ημίχρονο και στους δύο χάρτες, αλλά δεν μπόρεσε να κρατήσει το προβάδισμά της, καθώς η τουρκική υπερομάδα παραμένει χωρίς νίκη στον Όμιλο Δ. Έχουν την ευκαιρία να εξασφαλίσουν την πρώτη τους νίκη στο EPL ενάντια σε έναν μαχητικό Κακές ιδιοφυΐες ομάδα στον επόμενο αγώνα τους, ο οποίος ξεκινά την Παρασκευή στις 16:00 .