Το ENCE κέρδισε το CCT North Europe Series 2 έναντι του HAVU PlatoBlockchain Data Intelligence. Κάθετη αναζήτηση. Ολα συμπεριλαμβάνονται.

Η ENCE κέρδισε το CCT North Europe Series 2 επί του HAVU

ENCE κέρδισαν στο CCT North Europe Series 2, παίρνοντας το μεγάλο έπαθλο των $22,000 καθώς και 150 πόντους στον περιφερειακό πίνακα κατάταξης Champion of Champions Tour μετά τη νίκη 2-0 επί HAVU.

Διάβασε περισσότερα

Ανακοινώθηκε η πίστα Champion of Champions με συνολικό έπαθλο 3.4 εκατομμυρίων δολαρίων το 2022-2024

Marco «NSnappi⁠» Pfeiffer και η εταιρεία δεν πέρασε εύκολα τα πράγματα στον μεγάλο τελικό, χρειαζόταν να ανακάμψει από τα σημαντικά ελλείμματα τόσο στο Ancient όσο και στο Dust2 για να διεκδικήσει τη νίκη επί της φινλανδικής ομάδας. Χρειάστηκαν παράταση στον πρώτο χάρτη και και οι τριάντα γύροι στον δεύτερο για ENCE για να κερδίσουν τη νίκη τους, ολοκληρώνοντας τη διαδρομή τους στη φάση των 16 ομάδων.

Ο Maden τελείωσε τη σειρά με βαθμολογία 1.29

Η πιθανότητα ενός δελεαστικού μεγάλου τελικού μεταξύ ENCE και Astralis αρπάχτηκε νωρίς στο τουρνουά όταν η ομάδα της Δανίας αποκλείστηκε από HEET στα προημιτελικά, αφήνοντας τον τίτλο ως ENCEείναι για λήψη.

Οι αρχικοί αγώνες για τη διεθνή σύνθεση κύλησαν σε μεγάλο βαθμό όπως αναμενόταν, μια νίκη με 2-0 AGO προηγήθηκε σε μια σερί νίκη με 2-1 Τελικό σημείο. GamerLegion δοκιμαστεί ENCEΤα όρια του με έναν χάρτη ανοίγματος κερδίζουν στη σειρά και τους ωθούν σε τριάντα γύρους στον δεύτερο, αλλά Σνάπι και η παρέα επικράτησε στο τέλος για να στήσει έναν μεγάλο τελικό εναντίον HAVU.

Η τελική μάχη ξεκίνησε στην Αρχαία, όπου HAVU προηγήθηκε νωρίς με 5-0 ENCE ανέβηκε στο σανίδι. Μάντεν οδήγησε στην πλευρά Τ για να δώσει στην ομάδα του μια ευκαιρία μάχης, σημειώνοντας έξι γύρους μέχρι το ημίχρονο, αλλά HAVU ξεκίνησαν για ένα ακόμη ξεκίνημα πουλά μετά την ανταλλαγή πλευρών και προηγήθηκαν με 12-6, και αμέσως μετά, 14-9. ENCE παρέμεινε στωικός στην άμυνα, ωστόσο, αρνούμενος HAVU την ευκαιρία να κλείσουν τον χάρτη στον κανονισμό και να αναγκάσουν την παράταση πριν διεκδικήσουν τη νίκη για τον εαυτό τους.

HAVU μπήκαν αμέσως στη θέση του οδηγού στην επιλογή τους Dust2, ξεκινώντας με 10-1 από την πλευρά T. ENCE τελικά βρήκαν τα πατήματά τους και κατάφεραν να σταματήσουν την επίθεση από τη φινλανδική πλευρά, κερδίζοντας 14 από τους επόμενους 17 γύρους για να κερδίσουν το προβάδισμα με 15-13 πριν αρνηθούν HAVU μια επιστροφή του τελευταίου δευτερολέπτου, κλείνοντας τον χάρτη στον γύρο 30.