Οι Evil Geniuses καταρρίπτουν τους Movistar Riders για να κερδίσουν τη δεύτερη νίκη στο EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Κάθετη αναζήτηση. Ολα συμπεριλαμβάνονται.

Οι Evil Geniuses καταρρίπτουν τους Movistar Riders για να κερδίσουν τη δεύτερη νίκη στο EPL

Κακές ιδιοφυΐες εξασφάλισε τη δεύτερη νίκη τους στο ESL Pro League Season 16 μετά την ήττα Movistar Riders 2-0. Η ισπανική ομάδα δυσκολεύτηκε να κάνει αντίκτυπο στην T πλευρά του Overpass (9-16) πριν εξαφανιστεί στην επιλογή της Nuke (8-16). Η ομάδα της Βόρειας Αμερικής μπορεί ακόμα να εξασφαλίσει ένα τερματισμό στην πρώτη 3άδα στον όμιλο Γ, αλλά θα χρειαστεί αρκετά αποτελέσματα για να προχωρήσει τις τελευταίες δύο ημέρες του αγώνα.

Αυτή είναι η τέταρτη συνεχόμενη ήττα για Αλέξανδρος “⁠Alex⁠” MasanetΟι άνδρες σε αυτήν την έκδοση του EPL που έχουν ήδη αποκλειστεί από τη διεκδίκηση των πλέι οφ και τώρα βρίσκονται στον πάτο του Ομίλου Δ με μόνο έναν χάρτη εναντίον Υγρό στο όνομά τους. Το τελευταίο ματς για Movistar Riders θα τους δούμε να εντάσσονται απέναντι Αιώνια φωτιά, η άλλη μαχόμενη ομάδα του ομίλου.

Το autimatic ήταν το αστέρι της εκπομπής με βαθμολογία 1.60 σε όλη τη σειρά

Η δράση μεταξύ Movistar Riders και Κακές ιδιοφυΐες ξεκίνησε στην επιλογή χάρτη του τελευταίου για το Overpass. Βικέντιος «RehBrehze⁠» Καγιόν άνοιξε τον αγώνα με ένα 4k στο γύρο του πιστολιού που έδωσε στους Βορειοαμερικανούς το πρώιμο πλεονέκτημα στην πλευρά T. Ο 24χρονος ξεκίνησε καλά, αλλά ήταν είδος χόρτου «⁠Autimatic⁠» Ta να λάμψει περισσότερο για Κακές ιδιοφυΐες καθώς ο Αμερικανός τουφέκι σημείωσε βαθμολογία 1.52 κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου.

Movistar Riders επέστρεψαν από μειονέκτημα 3-7 χάρη στην ικανότητά τους να υπερασπιστούν τη βόμβα Α, με Raul "⁠DeathZz⁠" Τζόρνταν Νιέτο αποδίδει καλά στη μεσαία περιοχή. Η Ισπανική ομάδα πέτυχε το σκορ 7-8 στην ανάπαυλα.

Κακές ιδιοφυΐεςΗ επιτυχία του ήρθε στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου μετά alexΟι άνδρες του πήραν τον δεύτερο γύρο πιστολιού, αλλά δεν κατάφεραν να χτίσουν πάνω σε αυτή την επιτυχία. Οι Βορειοαμερικανοί Deagles σταμάτησαν τους Ισπανούς γύρω από τις τουαλέτες για να ξεκινήσουν μια περίοδο αμυντικής κυριαρχίας για neaLaNάντρες. Κακές ιδιοφυΐες Η ομάδα έχασε μόνο έναν ακόμη γύρο στο δρόμο για τη νίκη με 16-9.

Τα πράγματα έγιναν χειρότερα για Movistar Riders καθώς προσπαθούσαν να έχουν αντίκτυπο στην πλευρά T του Nuke. Κακές ιδιοφυΐες ήταν άνετοι στην επιλογή χάρτη των αντιπάλων τους και η βορειοαμερικανική επιθετικότητα CT αρχικά έκανε θαύματα, με neaLaNΟι άνδρες του προηγούνται με 9-1. Αντιμετωπίζοντας τον αποκλεισμό, η ισπανική ομάδα κατάφερε να σταθεροποιηθεί και να κάνει πέντε διαδοχικούς γύρους για να μειώσει το έλλειμμα σε 6-9.

Κακές ιδιοφυΐες διεκδίκησε το δεύτερο γύρο του πιστολιού χάρη σε ένα κρίσιμο τρίποντο από Brehze, ξεκινώντας ένα σύντομο σερί που έβαλε τους Βορειοαμερικανούς στα πρόθυρα της νίκης με σκορ 13-6. αυτοματοποιημένος φλεγόταν, και μαζί με Brehze και Τζαντάν "HexT" Postma, οδήγησε την ομάδα του σε μια νίκη με 16-8 για να πάρει τη σειρά.