Υγρό επιβίωση Movistar Riders τρομάζει στο ανοιχτήρι EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Κάθετη αναζήτηση. Ολα συμπεριλαμβάνονται.

Υγρό επιβίωσης Movistar Riders τρομάζει στο ανοιχτήρι EPL

Υγρό έχουν κερδίσει τον εαυτό τους στον εναρκτήριο αγώνα της ESL Pro League Season 16, κερδίζοντας μαζί μια νίκη εναντίον Movistar Riders σε μια σειρά που κατέληξε πολύ πιο κοντά από το αναμενόμενο. Απαιτήθηκε επιστροφή από Υγρό να επιλέξουν το Mirage, το οποίο εξασφάλισαν 16-13, αλλά νίκησαν με 16-14 Movistar Riders στο Inferno κατέληξε να αναγκάζει έναν τρίτο χάρτη ο οποίος Υγρό ανέλαβε οριακά τη γραμμή, 16-13.

Η βορειοαμερικανική ομάδα έπρεπε να αντιμετωπίσει μια καυτό εμφάνιση έξω από τις πύλες από Αντόνιο “Martinez” Martinez στο Mirage, ο οποίος εντυπωσίασε στην πρώτη του εμφάνιση απέναντι στην κορυφαία αντιπολίτευση κάτω από το πανό των Riders. Παρόλα αυτά, η ισπανική ομάδα δεν μπόρεσε να ανέβει στο πλευρό της νεοφερμένης της και τελικά παραχώρησε ένα τεράστιο προβάδισμα στο Mirage, αλλά κατάφερε να ανακάμψει κερδίζοντας μια νίκη στο Inferno πριν παραπαίει σε μια εντυπωσιακή απόδοση από EliGE στο Vertigo.

Υγρό θα χαρούν να κερδίσουν στην εναρκτήρια σειρά τους, αν και ο στενός τρόπος με τον οποίο δήλωναν τη νίκη θα είναι κάτι που θα πρέπει να κοιτάξουμε πίσω όταν εξετάζουμε τις κασέτες στο πλαίσιο της προετοιμασίας για τον αγώνα τους εναντίον Κακές ιδιοφυΐες την Πέμπτη. Movistar Riders, εν τω μεταξύ, θα ελπίζει να έχει ελαφρώς καλύτερη απόδοση έναντι FURIA, μια σειρά που πραγματικά θα χρειαστεί να κερδίσουν αν θέλουν να μπουν στα πλέι οφ.

Οι EliGE και YEKINDAR βρήκαν βασικό αντίκτυπο σε όλη τη σειρά για το Liquid

ΥγρόΗ επιλογή του Mirage σηματοδότησε το σημείο που ξεκίνησε η μάχη, με μια πλευρά T να επιστρέφει για να τους στοιχειώσει από νωρίς. Μια δυνατή αμυντική γραμμή από Movistar Riders τροφοδοτείται από μια αναζωογονημένη οθόνη από Martinez βοήθησε τους Ισπανούς να επιτύχουν ένα σταθερό προβάδισμα 7-1, από μια χούφτα χαμένους γύρους Υγρό συμβαίνουν με τραγικό τρόπο καθώς αφήνουν μερικά πλεονεκτήματα να ξεφύγουν. Multi-kill γύρους από ΓΕΚΙΝΔΑΡ και EliGE απέτρεψε μια πλήρη έκρηξη, αλλά Martinez παρέμεινε αγκάθι Υγρόπλάι του σε όλη τη διάρκεια του ημιχρόνου και ήταν βασικός για να εξασφαλίσει την ομάδα του το προβάδισμα 10-5 στην ανάπαυλα.

Movistar Riders Αύξησαν περαιτέρω το προβάδισμά τους σε 13-5 μετά την ανταλλαγή πλευρών, μια αναγκαστική αγορά από Υγρό στον δεύτερο γύρο σχεδόν ανατρέποντας την παλίρροια μόνο για τους Ισπανούς να πάρουν οριακά τη νίκη. Μόλις τα τουφέκια ήταν στα χέρια όμως, η ορμή μετατοπίστηκε εντελώς Υγρό's εύνοια, κυριαρχία από το ντουφέκι του ΓΕΚΙΝΔΑΡ και EliGE εμποδίζοντας την ισπανική Ιερά Εξέταση σε βόμβες κάθε γύρο. Ειδικά ο Λετονός είχε εκπληκτικές επιδόσεις και ήταν η κινητήρια δύναμη σε ένα ξεφάντωμα έντεκα γύρου για Υγρό καθώς άρπαξαν τη νίκη από τους Riders, ολοκληρώνοντας τον χάρτη με 32-20 KD και βαθμολογία 1.65.

Το Inferno είχε ένα πολύ πιο συνεχόμενο πρώτο ημίχρονο, χωρίς καμία από τις δύο ομάδες να μπορεί να κρατήσει το προβάδισμα για πολύ καιρό. Οι γύροι ανταλλάσσονταν πέρα ​​δώθε ως Υγρό δεν παρουσίασε μια πολύ συναρπαστική άμυνα, συγκέντρωσε μόλις οκτώ γύρους στο ημίχρονο μετά από μερικές δυνατές κλήσεις από Movistar Riders. MartinezΗ δυνατή φόρμα του συνεχίστηκε στον χάρτη, αλλά αυτή τη φορά ήταν μαζί του Αλέξανδρος “⁠Alex⁠” Masanet, ο οποίος βρήκε ιδιαίτερα αντίκτυπο στο δεύτερο ημίχρονο. Υπήρχε μια σύντομη στιγμή που φαινόταν ότι Υγρό θα επικρατούσε για άλλη μια φορά στις μεταγενέστερες στιγμές του χάρτη μετά EliGE κατεδάφισε μια εγκατάσταση σε διαμερίσματα σε ένα βασικό γύρο, αλλά Movistar Riders κλείδωσαν τις άμυνές τους και μόλις πέρασαν από τη νίκη με 16-14 για να αναγκάσουν τον Vertigo να αποφασίσει.

Υγρό μπήκε στον τελικό χάρτη της σειράς, φτάνοντας μέχρι το προβάδισμα 7-1 στην πλευρά του CT από το πίσω μέρος μιας χούφτας εντυπωσιακών γύρων από Αστειεύομαι «SoSee⁠» Ωμ. Ήταν μια επανάληψη 2 vs3 Υγρό προχώρησε και τελικά απέτυχε σε αυτό έστρεψε την παλίρροια, η στρογγυλή συντριβή Υγρόοικονομία και βοήθεια Movistar Riders επιστρέψτε στον χάρτη, κερδίζοντας τους υπόλοιπους επτά γύρους του ημιχρόνου για να κερδίσετε ένα προβάδισμα. Μόλις οι πλευρές αντάλλαξαν, Υγρό κέρδισαν ξανά τον έλεγχο, αν και έπεσαν δύο γύρους σε eco και χαμηλές αγορές για να κρατήσουν το σκορ κοντά.

Αυτοί οι γύροι επέστρεψαν για να τους στοιχειώσουν καθώς Movistar Riders Άρχισαν να γυρίζουν πίσω, και για μια σύντομη στιγμή φάνηκε ότι οι Ισπανοί θα κατάφερναν να κλέψουν τη νίκη. ωστόσο, EliGE ενίσχυσε με ένα τεράστιο quad kill γύρο για να αλλάξει την παλίρροια, και ΓΕΚΙΝΔΑΡ ακολούθησε τα πράγματα με διπλούς και τριπλούς γύρους θανάτωσης για βοήθεια Υγρό μόλις ξέσπασε μια νίκη, 16-13.