Η NAVI κέρδισε την Heroic για να δημιουργήσει το G2 matchup PlatoBlockchain Data Intelligence. Κάθετη αναζήτηση. Ολα συμπεριλαμβάνονται.

Η NAVI κέρδισε την Heroic για να δημιουργήσει το G2 matchup

Natus Vincere νίκησε Ηρωϊκός σε μια σειρά τριών χαρτών, με τις ομάδες να ανταλλάσσουν δύο κλειστούς χάρτες σε Mirage (16-14) και Inferno (14-16) πριν Natus Vincere έκλεισε το παιχνίδι στο Overpass (16-7) μετά από αρκετά τεχνολογικά προβλήματα και μεγάλες καθυστερήσεις. Oleksandr «1sXNUMXmple⁠» Kostyliev ήταν αναπάντεχα ο παίκτης με την υψηλότερη βαθμολογία στη σειρά, παρόλο που Κάσπερ «⁠CadiaN⁠» Møller του έδωσε τα λεφτά του στο Mirage.

Διάβασε περισσότερα

Τεχνικά ζητήματα προκαλούν δύο ώρες καθυστέρηση στο EPL, ακολουθούν απογοητεύσεις

Τα σετ της νίκης Natus Vincere για έναν αγώνα ενάντια στη νέα εμφάνιση G2 στους προημιτελικούς την Παρασκευή στις 19:00 . ΗρωϊκόςΗ εστίαση του τώρα στρέφεται στο RMR, όπου θα ξεκινήσουν την εκστρατεία τους εναντίον SAW τον Οκτώβριο 4.

Το s1mple ήταν σε καλή διάθεση παρά τα επίμονα τεχνολογικά προβλήματα

Ηρωϊκός ξεκίνησε το Mirage σαν μια ομάδα στη φωτιά, καθώς κέρδισε τον γύρο με το πιστόλι και πήδηξε στο προβάδισμα 9-1. ρυθμό επανειλημμένα έπαιρνε το καλύτερο s1mple σε αρκετές μονομαχίες AWP, καθώς η ομάδα της CIS φαινόταν απογοητευμένη στην αρχή του ημιχρόνου. Denis “ηλεκτρονικό” Σαρίποφ κλιμακώθηκε όταν Natus Vincere τον χρειαζόταν περισσότερο, κερδίζοντας ένα clutch 1vs2 για να ανατρέψει εντελώς την παλίρροια του παιχνιδιού. Με το γύρο, έσπασε το Ηρωϊκός οικονομία που δεν ανέκαμψε πλήρως σε κανένα σημείο του μισού. Τα πράγματα έγιναν λίγο επικίνδυνα Natus Vincere, όπως χρειάζονταν Ilya "ErPerfecto⁠" ΖαλούτσκιΟ συμπλέκτης τους κατάφερε να τους σώσει από την ήττα από ένα πλήρες eco, αλλά το σκορ έληξε 9-6 μετά το σερί πέντε γύρων.

Natus Vincere δεν μπόρεσαν να κάνουν το καυτό ξεκίνημα στο δεύτερο ημίχρονο που ήθελαν, καθώς Ηρωϊκός κέρδισε τον πρώτο γύρο του όπλου και κατάφερε να κερδίσει τους πολέμους αγοράς με δύναμη. Αυτό τους έκανε να φτάσουν στο προβάδισμα 13-9 πριν τέλειοςΗ ηρωική άμυνα του Β σήμαινε ότι τα σκορ ήταν σύντομα ισόπαλα σε 14-14. Natus Vincere εξασφάλισε πέντε συνεχόμενους γύρους για να κλείσει τον χάρτη με 16-14, ξεπερνώντας το κακό ξεκίνημά τους και μεταφέροντας τη σειρά στο Inferno.

Natus Vincere ήταν πολύ πιο επιτυχημένοι στο κλείσιμο Ηρωϊκόςη επιθετικότητα του στην αρχή του πρώτου ημιχρόνου, αναιρώντας τη νίκη τους με το πιστόλι με ένα δικό τους σερί πέντε γύρους, που ξεκίνησε από μερικές εντυπωσιακές βολές σκάουτερ από s1mple. Natus Vincere διατήρησε το προβάδισμα μέχρι το ημίχρονο, φαινόταν άνετος δοκιμάζοντας μια ήττα σε μια κατάσταση 3vs5 εναντίον Ηρωϊκόςαγοράστε το πιστόλι του.

Natus Vincere άρπαξε το παιχνίδι από το λαιμό αφού κέρδισε το πιστόλι για να φτάσει σε προβάδισμα πέντε γύρους. ρυθμό ήταν το μόνο μέλος της ομάδας του που αγόρασε στον επόμενο γύρο, με το τουφέκι του να παρέχει τρεις σκοτώσεις και να αλλάζει την ορμή του παιχνιδιού. Natus VincereΤο προβάδισμα μειώνονταν κάθε στιγμή, με τις δύο ομάδες να κερδίζουν γύρους από κάποιες δυσμενείς καταστάσεις. James «⁠Jabbi⁠» Νίγκαρντ ανέβηκε για να πετύχει ένα τρίποντο στον Μπανάνα για να ξεκινήσει ένα σερί τεσσάρων γύρων που τους επέτρεψε να κλείσουν τον χάρτη με 16-14.

Οι πρώτοι γύροι του Overpass αμαυρώθηκαν από τεχνικές παύσεις, με αρκετές Natus Vincere παίκτες που αντιμετώπιζαν δυσκολίες που τους καθιστούσαν αδύνατο να παίξουν. Αρκετά ατυχήματα συνέβησαν στα μέσα του γύρου, με το παιχνίδι να συνεχίζεται κανονικά στο σκορ 5-3. s1mple φαινόταν τόσο ζεστός όσο ποτέ, έχοντας τέσσερις σκοτώσεις στους δύο πρώτους γύρους για να βάλει την ομάδα του στο 7-3. Ηρωϊκός Έμοιαζε να επηρεάστηκε περισσότερο από την καθυστέρηση των δύο ωρών, χάνοντας τελικά το ημίχρονο με σκορ 10-5 μετά από τους δύο τελευταίους γύρους του ημιχρόνου.

Βίκτορ «⁠Sdy⁠» Ορούντσεφ εξασφάλισε τον δεύτερο γύρο πιστολιού για την ομάδα του με ένα τρίποντο, και Natus Vincere φαινόταν να έχει τον έλεγχο από τότε. Έχασαν μόλις έναν γύρο στο δεύτερο ημίχρονο, καταλήγοντας 16-6 νικητές της σειράς μαραθωνίου που χρειάστηκαν σχεδόν έξι ώρες για να ολοκληρωθεί.