Το NAVI κέρδισε τους Bad News Eagles στο IEM Rio's Legends Stage PlatoBlockchain Data Intelligence. Κάθετη αναζήτηση. Ολα συμπεριλαμβάνονται.

Το NAVI έχει νοκ-άουτ τους Bad News Eagles στο IEM Rio's Legends Stage

Ο δρόμος προς την πρόκριση συνεχίστηκε για Natus Vincere όπως αποστέλλονται εύκολα Bad News Eagles 2-0 για τον αποκλεισμό της ομάδας του Κοσσυφοπεδίου από το IEM Rio Major.

Oleksandr «1sXNUMXmple⁠» Kostyliev ήταν στα καλύτερά του αλαζονικά και κομψά με το AWP, οι τολμηρές κρυφές κρυφές ματιές και οι γελοίες μη σκοπιμότητες αφθονούσαν καθώς διέλυε τους Eagles. Η σειρά δεν ήταν πολύ προπόνηση Natus Vincere, και είναι πιθανό να δοκιμάσουν τις δυνάμεις τους πιο αυστηρά στον επερχόμενο αγώνα τους για τα προκριματικά.

Το s1mple ήταν σε εξαιρετική φόρμα απέναντι στους Bad News Eagles

Bad News Eagles Δεν χρειάζεται να απογοητευτείτε από τη Μεγάλη καμπάνια τους που ολοκληρώνεται στο Legends Stage. Το επιθετικό στυλ τους θα τους έχει κερδίσει περισσότερους θαυμαστές από αυτούς που εντυπωσίασαν στην Αμβέρσα. Η ιστορία δεν θα ξεχάσει γρήγορα την έντονη νίκη τους για να εξαλείψουν τους κυρίαρχους πρωταθλητές, Στενοχωρώ, εδώ στο Ρίο.

Natus Vincere αποφάσισε να μην πάρει φύλλο από το Στενοχωρώ playbook καθώς η ομάδα της CIS απαγόρευσε το Vertigo στο βέτο, προσκαλώντας έτσι Bad News Eagles να διαλέξω αντ' αυτού Αρχαία.

Bad News Eagles υποχρεωμένοι, ανοίγοντας το Ancient στην πλευρά Τ και αγωνίζονται άσχημα να βρουν οποιαδήποτε έλξη στην επίθεση τους, s1mpleΕξαιρετική φόρμα με το AWP να απομακρύνει τους Κοσοβάρους ξανά και ξανά. Ακόμη και όταν οι Eagles βρήκαν πλεονεκτήματα, συχνά δεν μπορούσαν να μετατρέψουν, για παράδειγμα, σπατάλησαν ένα 5v3 στον γύρο 13, οπότε αναπόφευκτα έπεσαν σε μια βαριά ήττα 3-12 στο ημίχρονο.

Δεν υπήρχε αντίσταση που να βρεθεί στο Bad News Eagles CT πλευρά και Natus Vincere σάρωσε δεόντως το ημίχρονο, εξασφαλίζοντας μια πειστική νίκη με 16-3.

Ο μονόπλευρος χαρακτήρας του αγώνα συνεχίστηκε στο Nuke, με Natus Vincere κερδίζοντας το πολύ δυσμενές επιθετικό ημίχρονο με 8-7. Bad News Eagles κατάφεραν να αρπάξουν μερικούς γύρους στην επίθεση τους για να κάνουν το σκορ λίγο πιο κοντά από τον πρώτο χάρτη, αλλά τελικά υπέκυψαν με 16-9, τερματίζοντας το Major σερί τους στο Legends Stage με ρεκόρ 1-3.