Η Vitality νίκησε το NIP για να κερδίσει τη δεύτερη νίκη στο BLAST Fall Groups PlatoBlockchain Data Intelligence. Κάθετη αναζήτηση. Ολα συμπεριλαμβάνονται.

Το Vitality νίκησε το NIP για να πάρει τη δεύτερη νίκη στα BLAST Fall Groups

Ζωτικότητα εξασφάλισαν τη δεύτερη νίκη τους στο BLAST Premier Fall Groups 2022 μετά τη νίκη τους με 16-12 επί Νίντζα ​​σε πιτζάμες στο Inferno. Dan «⁠ApEX⁠» MadesclaireΟι άνδρες του έχουν κλείσει τη θέση τους στον τελικό του ανώτερου βραχίονα του Ομίλου Α και θα προσπαθήσουν να εξασφαλίσουν μια καλύτερη θέση στη φάση των νοκ άουτ.

Lotan «PSpinx⁠» Giladi είχε ένα πιο ήσυχο ματς σε σύγκριση με το ντεμπούτο του εναντίον OG νωρίτερα την ίδια μέρα, αλλά και πάλι εντυπωσίασε στην πρώτη του έξοδο στο Inferno από τις 2021 Ιουλίου.

Νίντζα ​​σε πιτζάμες υποβιβάζονται στην κάτω κατηγορία και θα αντιμετωπίσουν τον νικητή του Astralis vs OG αργότερα την Παρασκευή για μια ευκαιρία να διεκδικήσει έναν καλύτερο σπόρο στην επόμενη φάση της διοργάνωσης.

Το ZywOo είναι φανταστικό κατά τη διάρκεια της νίκης του Vitality στο Infenro

Ζωτικότητα άνοιξε το Inferno με ένα γρήγορο πιστόλι στην τοποθεσία Α, αλλά η προέλασή τους σταμάτησε γρήγορα Νίντζα ​​σε πιτζάμες's force buy. Η ευρωπαϊκή μίξη άργησε να σταθεί ξανά στα πόδια της, αποτυγχάνοντας να μετατρέψει αρκετές επιτυχίες στο Α ως Hampus «Amphampus⁠» Poser και Φρειδερίκος «⁠REZ⁠» Στερνερ τους κρατούσε μακριά κάθε φορά. Τελικά, ZywOo πήρε την κατάσταση στα χέρια του και τροφοδότησε Ζωτικότητα σε μια καθυστερημένη επιστροφή, κάνοντας πέντε διαδοχικούς γύρους για να προηγηθεί το ημίχρονο με 8-7.

Η κορυφή-Η ομάδα που ηγήθηκε συνέχισε το νικηφόρο σερί της μετά την αλλαγή πλευράς, εξασφαλίζοντας τους πρώτους πέντε γύρους του δεύτερου ημιχρόνου πριν Νίντζα ​​σε πιτζάμες ανέβηκε στο σανίδι. Οι Σουηδοί κατάφεραν να συνδυάσουν μια χούφτα γύρους στα τέλη του ημιχρόνου, αλλά δεν μπόρεσαν να μετατρέψουν το σερί τους σε επιστροφή και τελικά παραχώρησαν το παιχνίδι με 12-16.

ZywOo συνέχισε με τις συνηθισμένες του φασαρίες στην πλευρά του CT και τελείωσε τον αγώνα με 30-17 KD. Ήταν μια εξαιρετική συνέχεια καθώς ο AWPer συνέχισε την εξαιρετική του φόρμα που φάνηκε στον πρώτο αγώνα εναντίον OG στο οποίο σημείωσε φανταστική βαθμολογία 1.68.