Dortmundi Borussia kindlustab oma koha Meistrite liigas! PlatoBlockchaini andmete luure. Vertikaalne otsing. Ai.

Dortmundi Borussia kindlustab oma koha Meistrite liigas!

Äsja tähistasime Dortmundi Borussia võitu Bundesliga finaalis. Toona purustas jalgpallimeeskond Leipzigi ja tõstis oma viiendat Saksa karikas.

Vaatasime mängu hinge kinni pidades ja olime ilmselt isegi rõõmsamad kui mängijad ise. Selle tulemusel pääses Dortmundi Borussia tugevaima jalgpallimeeskonna nelja parema hulka ja kindlustas pärast 33 peetud triumfivooru koha Meistrite liigas.

InstaForexi asutaja ja president Ildar Šaripov ütles: „Hetkel ei ole InstaForex mitte ainult maakler, vaid pigem IT-ettevõte, kes investeerib palju tehnoloogiasse ja püüab pakkuda klientidele regulaarselt uusi innovaatilisi tooteid. Teatavasti mängib IT ka jalgpallis väga olulist rolli, nii et me ei otsi mitte ainult juhtivat meeskonda, vaid ka jalgpalli tehnoloogiahuvilisi, kes sobivad ideaalselt meie ärifilosoofiaga. Nendel põhjustel oli loomulik valik joonduda sellise meeskonnaga nagu Dortmundi Borussia. Ootame koostööd klubiga, et arendada edasi meie vastavaid kaubamärke Aasia ja SRÜ turgudel.

Kolm päeva pärast Bundesliga finaali toimunud 33. vooru võõrsilmängus võitis Mainzis 3:1 Dortmundi Borussia. See oli meeskonna 19. võit sel hooajal.

Mustad ja kollased hämmastasid kõiki oma suurejoonelise meeskonnatöö ja särava tehnikaga. Kohtumise jooksul andis Dortmundi Borussia 681 söötu, tabas väravat 13 korda ja lõi 4 väravat.

Tegelikult oli Borussia Dortmundi pallivaldamise protsent kaks korda suurem kui vastasel.

Instaforex

Mängu esimese 45 minuti jooksul lõi meeskond kaks väravat. 23. minutil avas Dortmundi Borussia skoori kaitsja Rafael Guerreiro.

43. minutil jätkas võiduseeriat poolkaitsja Marco Reus. Tundus, et kohtumise tulemus oli ette määratud, kuid Mainzil polnud kavatsust nii kergelt alla anda.

Kohtumise teisel poolajal kaitses Dortmundi Borussia visalt. 80. minutil lõi Julian Brandt 3. värava. Mainz avas skoori tänu viimase minuti penaltile, kuid see ei suutnud musta-kollaste võidule varju heita.

InstaForex õnnitleb meeskonda väljateenitud võidu puhul ja soovib tšempionitele veelgi kuulsusrikkaid võite! Juunis vaatame jalgpalliklubi mängimas Meistrite liigas.

Dortmundi Borussia osaleb turniiril viiendat korda järjest. Oleme kindlad, et meeskond tähistab veelgi märkimisväärsemaid saavutusi ja loodame tulevikus unustamatutele spordisündmustele.

Kõik juhtub põhjusega. Kuna InstaForexist sai a sponsor Dortmundi Borussia meeskond pole ühtegi turniiri vahele jätnud ja on aasta-aastalt tõusnud Saksamaa karikale.

Meie endine partner Liverpool võitis UEFA Meistrite liiga karika pärast 4-aastast sponsorlepingut aastatel 2014–2018 meie ettevõttega. Magnus Carlsen on olnud FIDE maailma edetabelis esikohal alates meie koostöö algusest 2011. aastal.

InstaForexi kohta

Praegu InstaForex on üks Forexi turu juhtivaid maaklereid. Ettevõtte klientide arv ületab 7,000,000 XNUMX XNUMX inimest üle maailma ning InstaForexi kauplemisoperatsioonide maht kasvab iga päevaga.

Sellega seoses hoolitseb InstaForex palju pideva ja korrapärase kauplemisserverite töö tagamise eest, mis võimaldab klientide tellimuste voogu jaotada paljude serverite, sealhulgas vahendavate andmekeskuste vahel.

Maakleri ajalugu spordis üle maailma on profiilisponsorluses hõlmanud Premier League'i meeskonda Liverpool FC ja vormelite meeskonda Dragon Racing.

Alates käivitamisest igal aastal auhinnatud äri, InstaForex on võitnud sellistes kategooriates nagu parim maakler Aasias, parim maakler Ida-Euroopas, parim jaemüügi Forexi maakler, parim maakler SRÜ-s ja paljud teised.