Cloud9 2-0 igavene tuli pärast Overpassi tagasitulekut PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

Cloud9 2:0 Eternal Fire pärast Overpassi tagasitulekut

Cloud9 kindlustas oma teise ESL Pro Liiga võidu pärast mahavõtmist Igavene tuli 2-0. Vladislav "nafany" Gorškov ja ettevõte ületas Türgi poolelt Dust2 16:12 ja saavutas tagasituleku võidule Overpassil 16:11.

Abay "HObbit" Khasenov ja Dmitri “sh1ro” Sokolov olid Cloud9kõige mõjukamad mängijad, kasahh langetas Dust1.34 reitingu 2 ja Venemaa snaiper, kes andis Overpassil reitingu 1.79. Ismailcan “XANTARES” Dörtkardeş eest säras eredalt Igavene tuli mõlemal kaardil ja lõpetas sarja kõrgeima reitinguga 1.70, kuigi tema jõupingutustest ei piisanud, et meeskond võita.

sh1ro oli jõud, millega Overpassil arvestada

Cloud9 tuli Dust2 as-il õõtsudes väravatest välja HObbit ja Sergei "Ax1Le" Rõhtorov tõusid varakult tabloole, viies oma meeskonna 6:2 juhtima. Hoog nihkus pärast Igavene tuli leidsid oma soone ja hakkasid igas nurgas oma venelastest vastaseid üle duellima, jõudes lõpuks poolajaks 9:6 juhtima. XANTARES ja tasuta “Voksiline” eker elavnes poolaja lõpus, kui paar andis reitingud vastavalt 1.79 ja 1.33.

Tabelid pöördusid täielikult teisel perioodil as Igavene tuli ei suutnud oma esimese poolaja edule tugineda ja kogusid ülejäänud kaardi jooksul veel kolm vooru. Cloud9CT-poolsed oskused võimaldasid neil Dust2 stiilselt kokku võtta ja 16:12 võidu koju viia HObbit25 tapmist ja 1.34 reitingut.

Igavene tuli tõmbas Overpassil esimese verd tänu nelikule tapmisele Ahmet “paz” Karahoca ja kontrollis enamust esimesest poolajast, mis viis nad vahetusest 11:4 juhtima. XANTARES oli omaette liigas, kui Türgi vintpüss kogus olulisi avafragesid ja registreeris 23 ADR-iga ilmatu 7-172.9 K-D.

Seitsme raundi puudujääki vaadates, Cloud9 andis täiusliku CT kõrvaltulemuse ja saavutas Overpassil 16:11 tagasitulekuvõidu. Igavene tulidünaamiline mängustiil ja täpsus ei olnud teisel poolajal kusagil kadunud, kuna isegi kõrgelennulised XANTARES suutis viimase 12 vooruga korjata vaid seitse fragi. sh1ro tõusis oma meeskonna jaoks tohutult üles ja lõpetas serverikõrge 31 tapmise ja 1.79 reitinguga.

Igavene tuli oli mõlemal kaardil poolajal eelis, kuid ei suutnud oma eduseisu hoida, kuna Türgi supermeeskond jääb D-grupis võiduta. Neil on võimalus kindlustada oma esimene EPL-i võit raskustes oleva vastu. Evil geiusid poolel oma järgmises matšis, mis algab reedel kl 16:00 .