Cloud9 jätab Heroic kõrvale, et kindlustada esimene Rio Majori playoffi koht PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

Cloud9 jätab Heroic kõrvale, et kindlustada esimene koht Rio Majori playoffis

Cloud9 vastu tuli võitjana Kangelaslik olla esimene meeskond, kes kindlustas koha Meistrite etapil, saates taanlased mugavalt 2:0, et saata nad 2:1 basseini.

Venemaa meeskond jätkas oma võitluste hajutamist Challengers Stage'ilt, tuginedes nappidele võitudele kahe turniirieelse favoriidi üle. faasid ja Natus vincere enesekindlalt saates Kangelaslik play-off’i marssima. Dmitri “sh1ro” Sokolov ja Sergei "Ax1Le" Rõhtorov jätkasid ka oma suurepärast individuaalset vormi ning venelased võivad paljude silmis leida end favoriidina võidukarikale.

Cloud9 pääseb play-off’i hooga kindlalt selja taga

Kangelaslik sai tõesti käima alles Inferno esimesel poolel ja olen pettunud, et pole konkurentsivõimelisem. Taani meeskonna üksikud staarid nägid vaeva, et saavutada ühtlast mõju; aga kõik pole kadunud, sest neil on veel kaks seeriat, et proovida omale play-off'i koht kindlustada.

Kangelaslik pakkus Vertigo esimesel poolel vähe vastupanu, jäädes oma CT poolel 9:0 kaotusseisu enne lauale pääsemist. Cloud9 tuletas meelde mõnda oma 2021. aasta Vertigo sugupuud. Ringide jada esimese poolaja tagumises otsas ei andnud Kangelaslik piisavalt mänguruumi suundudes teisele, ja hoolimata sellest, et taanlased olid palju paranenud, alistusid lõpuks 16:9 kaotus.

Hoopis tihedam lahing järgnes Inferno avaetappidel, kus meeskonnad sooritasid edasi-tagasi jõuülekandeid. Kangelaslik lõpuks võitis. Kui relvad püsti, Cloud9 panid kokku nelja seeria ja tundus, et nad võidavad poolaja, kuid nad raiskasid võimalused vähem ökonoomsemate ostude vastu ja lõpuks lubasid Kangelaslik napp 8:7 poolajavõit.

Taanlased ei suutnud teisel perioodil vastupanu jätkata Cloud9 asus kontrollitud ja metoodilisele üleastumisele, mis valis Kangelaslik's CT külg lahku. Casper "cadiaN" Moller ja co. sai hakkama vaid ühe ringiga kui Cloud9 sulges kaardi 16-9.