Cloud9 lõpetab FaZe suure slämmi lootused EPL PlatoBlockchain Data Intelligence'is. Vertikaalne otsing. Ai.

Cloud9 lõpetab FaZe suure slämmi lootused EPL-is

Cloud9 sai pärast alistamist teiseks meeskonnaks, kes kindlustas koha ESL Pro League'i 16. hooaja poolfinaalis faasid 2-1. Vladislav "nafany" GorškovMehed andsid napilt alla Inferno (13-16), enne kui tulid tagasi Ancientile (16-9) ja Mirage'ile (16-11), et korrata võitu eurooplaste üle IEM Dallases.

Kaotus tähendab faasidInteli Grand Slami võistlus Maltal on lõppenud. Euroopa meeskond pääses B-alagrupist edasi seisuga 4:1 ja jõudis veerandfinaali pärast ebaveenvat võitu. Keerukus enne venelaste kätte langemist.

Ax1Le oli saate staar kogu seerias reitinguga 1.54

Cloud9 avas seeria, võttes üle Inferno püstoli avaringi faasid varakult 4:0 juhtima. Venelaste eelis kahanes aeglaselt pärast kolme edukat A-pommipaigal hoidmist, mis viis ülejäänud poolaja ka CT-majanduse vormi. Helvijs "broky" Saukants oli 1.59 reitinguga ja 100% KAST-iga kaitsjate jaoks kindel esineja, aidates eurooplastel poolaja 8:7 ette.

Kohtumine püsis pärast poolte vahetamist võrdselt tasavägine, kuna kumbki pool ei hoidnud pikka aega eduseisu. Dmitri “sh1ro” Sokolov elus CT poolel ajal Sergei "Ax1Le" Rõhtorov kandis oma kindlat esitust esimesest poolajast, kusjuures duo liikus edasi Cloud9 13-12 eduseisule. faasid vastas nelja järjestikuse tabamusega B saidil, mis võimaldas neil eduseisu röövida ja kaardi sulgeda seisuga 16:13.

Cloud9 olid oma Ancienti valikul fantastilised. Vaatamata sellele, et Venemaa meeskond ei suutnud oma püstolivooru võidule tugineda, kasutas ta seda ära faasidB-saidi kaitsmine, et nõuda kaheksavoorulist võiduseeriat. katkine Esimesel poolajal oli raskusi, registreerides vaid ühe fragi ja 0.46 CT reitingu, kui eurooplased päästsid poolajale minekul seisu 6:9.

faasid vaatamata teisele püstoliraundile ei suutnud end mängu tagasi saada. Cloud9’s jõuost seitsmeteistkümnendal raundil sulges Euroopa rünnaku B-kohal, varastades hoo ära Ts. Venemaa meeskond langes veel vaid ühe vooru enne seeria lõppu 16:9 võiduga, võttes Ancientil seitsmenda järjestikuse LAN-võidu.

Cloud9 üllatas jätkuvalt faasid mõne agressiivse vooruga Mirage'i T-küljel. Mitmed tabamused Venemaa rünnakust A pommiplatsil panid karriganmeeskonna kaotusseisus 4:9, kuid lühike taastumine poolaja lõpus võimaldas neil minna teisele poolajale alles 6:9 taga.

sh1ro ärkas pärast CT poolele üleminekut ellu, aga oli Ax1Le veel kord kõige eredamalt särama. 20-aastane vintpüss sai võimule CT poolelt reitingu 1.99 Cloud9 saavutas 16:11 võidu, kõrvaldades faasid ürituselt.

Cloud9 kindlustasid endale koha poolfinaalis, kus nad otsivad revanši Vedelik laupäeval kl 14:30 . Põhja-Ameerika meeskond pääses D-alagrupist kolmandale kohale enne väljalangemist fnatic ja MOUZ playoffides.