Elisa Masters Espoo jõuab PlatoBlockchain Data Intelligence play-offi. Vertikaalne otsing. Ai.

Elisa Masters Espoo jõuab play-offi

Elisa Mastersi Espoo alagrupiturniir on lõppenud, andes teed play-offidele, kus kuus meeskonda võitlevad karika, lõviosa 200,000 XNUMX dollari suurusest auhinnafondist ja IEM Katowice 2023 sissemäng kohapeal, alates reedest.

A-grupp alustas turniiri kolmapäeval ega valmistanud üllatusi edasipääsumeeskondade osas, kolm favoriiti pääsesid play-offi. B-grupp tegi palju ootamatuma tulemuse 500 edenedes kahe 25 parema meeskonna arvelt Halvad uudised Kotkad ja Keerukus.

Tulemused määravad nüüd reedesed veerandfinaalmängud BIG ja 500 sulgu ühel küljel, samas ENCE ja Astralis kohtutakse teises veerandfinaalis. Iga grupi esikoha saanud meeskonnad võrse ja fnatic ootavad oma vastaseid poolfinaaletapis, mis peetakse laupäeval.

blameF on grupifaasi kõrgeima reitinguga mängija reitinguga 1.40

A-grupi tulemused läksid ootuspäraselt, koos võrse, ENCEja BIG rühma läbimine. võrse lõpetasid esikohal, mis tähendab, et nad jätavad veerandfinaali vahele ja kvalifitseeruvad otse nelja viimase hulka, kus nad mängivad võitjaga BIG ja 500.

ENCE teise koha tänu kehvema vastastikuse rekordi vastu võrseKoos Ismail "refrezh" Ali ja seltskond võidab neid 19:16 tihedas mängus. A-grupi viimane play-off'i meeskond on BIG, kes mängivad pärast oma AWPer-i taas mittetäieliku nimekirjaga Florian "syrsoN" Rische testitud COVID-19 suhtes positiivselt. Sellegipoolest pääses edasi Saksamaa koondis, kes saavutas grupis 3:2.

B-grupp osutus palju avatumaks, koos Astralis ja Keerukus võitleb viimases voorus viimase koha eest. Taanlased võitsid Nuke'i 19:17 ja liitusid fnatic ja 500 playoffides. Peamised veerandfinalistid fnatic kaotas alagrupis vaid ühe mängu, saavutades esikoha ja koha poolfinaalis, hoolimata sellest, et akadeemia mängija välja tuli. pipar "Peppzor" booraks asemel Freddy "KRIMZ" Johansson. Turniiri üllatus 500 langes sama 4-1 rekordiga grupis teiseks, kuna vastasseisus oli kehvem fnatic. Bulgaaria pool on nüüd vastamisi seatud BIG kvartalites.

Astralis, kes töötas kristoffer "Kristou" Aamand asendajana Nicolai "seade" Reedtz, vajas tohutut esitust Benjamin "süüdi F" Bremer kindlustada grupis kolmas koht. 25-aastane mees andis turniiri kõrgeima reitingu 1.40, tema parim esitus tehti viimases voorus. Keerukus kui ta kogus 40 tapmist.