ENCE võitis CCT North Europe Series 2 HAVU PlatoBlockchain Data Intelligence'i ees. Vertikaalne otsing. Ai.

ENCE võitis CCT North Europe Series 2 HAVU üle

ENCE on võitnud CCT North Europe Series 2, viies koju 22,000 150 dollari suuruse peaauhinna ja 2 punkti Champion of Champions Touri piirkondlikus edetabelis pärast 0:XNUMX võitu. HAVU.

Loe edasi

Champion of Champions ringraja tšempion kuulutati välja 3.4 miljoni dollari suuruse kogupreemiaga aastatel 2022-2024

Marco "Snappi" Pfeiffer ja ettevõttel ei olnud finaalis kerge, sest Soome meeskonna üle võitmiseks tuli taastuda nii Ancienti kui ka Dust2 märkimisväärsetest puudujääkidest. Esimesel kaardil kulus lisaaeg ja teisel kõik kolmkümmend vooru ENCE saavutama oma võidu, lõpetades oma jooksu läbi 16 meeskonna etapi.

Maden lõpetas seeria reitinguga 1.29

vahel ahvatleva suure finaali võimalus ENCE ja Astralis napsati ära turniiri alguses, kui Taani meeskond langes välja LEHT veerandfinaalis, jättes tiitli as ENCEon võtmiseks.

Rahvusvahelise koosseisu esialgsed kohtumised läksid suures osas ootuspäraselt, 2:0 võit AGO viis seeria 2:1 võiduni Lõpp-punkt. GamerLegion katsetatud ENCE's piirid avakaardi võiduga sarjas ja lükates need teisel kolmekümne ringini, kuid Snappi ja seltskond võitis lõpuks suure finaali HAVU.

Viimane lahing algas Ancientil, kus HAVU varem juhtis 5:0 ENCE sai tahvlile. minu juhtis teed T-poolel, et anda oma meeskonnale võitlusvõimalus, saavutades poolajaks kuus vooru, kuid HAVU sai järjekordse müüdud stardi pärast küljevahetust juhtima 12:6 ja varsti pärast seda 14:9. ENCE jäi kaitses stoiliseks, aga eitades HAVU võimalus kaarti sulgeda regulatsioonis ja sundida lisatunde, enne kui nad endale võidu võtavad.

HAVU istusid Dust2-ga kohe tagasi juhiistmele, alustades T-küljel 10:1. ENCE leidsid lõpuks aluse ja suutsid peatada rünnaku Soome poolelt, võites järgmisest 14 raundist 17, saavutades eduseisu 15:13, enne kui keelas HAVU viimase sekundi tagasitulek, sulgedes kaardi 30. voorus.