ESL Pro League'i 16. hooaja meeskonnanimekiri on lõplikult koostatud PlatoBlockchain Data Intelligence'iga. Vertikaalne otsing. Ai.

ESL Pro League'i 16. hooaja meeskondlik nimekiri on lõplikult valmis

ESL on selle paljastanud Cloud9, Vaimja Movistar Riders on kutsutud võistlema Pro League'i 16. hooajal ESL World Ranking'i positsiooni alusel, mis täiendab augusti lõpus algavas liigas võistlema seatud 24 meeskonna nimekirja.

Kolmik liitub 15 partnerite meeskonnaga, kes on nüüd ametlikult liitunud Kangelaslik nende ridadesse pärast Norra organisatsiooni sõlmis eelmise aasta lõpus lepingu partnerite nimekirjaga liitumiseks kõrval BIG ja FURIA, samuti kuus meeskonda, kes teenisid oma kohad eelmisel kuul Jönkopingis toimunud konverentsietapil.

Movistar Ridersi hooaja viimane tõuge teenis neile kutse

Olles edetabelis edestatud tänu suurele pingutusele Movistar Riders Viimase kuu jooksul, kui hispaanlased võitsid ESL Challenger Valencia enne IEM Kölni poolfinaali üllatusjooksu, on võib-olla suurim meeskond, kes liigas kohast ilma jäi. OG.

ESL Pro League'i 16. hooaeg algab 31. augustil ja see on BLAST Premier Fall Groupsi järel teine ​​esimese taseme turniir, mis toimub pärast ametlikku suvist turniiripausi. Liiga kestab neli nädalat tuttavas ringmänguformaadis, enne kui 2. oktoobril peetavale suurele finaalile eelneval viimasel nädalal play-off’idega lõpetatakse.

ESL ei ole veel avaldanud, kus turniir toimub, kuid eeldatavasti toimub see LAN-is stuudio asukohast.