Kurjad geeniused võtavad alla Movistar Ridersi, et võita EPL PlatoBlockchain Data Intelligence'is teine ​​võit. Vertikaalne otsing. Ai.

Kurjad geeniused võtavad maha Movistar Ridersi, et võita EPL-is teine ​​võit

Evil geiusid kindlustas pärast alistamist oma teise võidu ESL Pro League'i 16. hooajal Movistar Riders 2-0. Hispaania meeskond üritas Overpassi T-küljel (9-16) mõju avaldada, enne kui Nuke'i (8-16) valikul taandus. Põhja-Ameerika meeskond võib endiselt kindlustada C-alagrupis 3 parema koha, kuid viimase kahe mängupäeva jooksul on vaja mitmeid tulemusi.

See on juba neljas järjestikune kaotus Alexander "Alex" Masanetselle EPL väljaande mehed, kes on juba play-off’i heitlusest välja langenud ja istuvad nüüd D-alagrupi lõpus, vastu vaid üks kaart Vedelik nende nimele. Viimane matš eest Movistar Riders näeb neid rivistuses Igavene tuli, grupi teine ​​raskustes meeskond.

autimatic oli saate staar kogu seeria reitinguga 1.60

Tegevus vahel Movistar Riders ja Evil geiusid sai alguse viimase ülesõidu kaardivalikust. Vincent "Brehze" Cayonte avas matši 4k-ga püstoliraundil, mis andis põhjaameeriklastele varajase eelise T-poolel. 24-aastane alustas hästi, aga nii see oli Timothy "autimaatiline" Ta kõige rohkem särama Evil geiusid kui Ameerika püstol sai esimesel poolajal 1.52.

Movistar Riders tulid tagasi 3:7 kaotusseisust tänu oma võimele kaitsta A pommiplatsi Raul "DeathZz" Jordan Nieto toimivad hästi keskpiirkonnas. Hispaania meeskond päästis vaheajale minnes seisu 7:8.

Evil geiusid'i läbimurre tuli teise poolaja alguses pärast seda Alex's mehed võtsid teise püstoliringi, kuid ei suutnud seda edu edasi arendada. Põhja-Ameerika Deagles peatas hispaanlased tualettruumide ümber, et käivitada kaitse domineerimise periood. neaLaNmehed. Evil geiusid meeskond langes veel vaid ühe vooru teel 16:9 võidule.

Asi läks ainult hullemaks Movistar Riders kui nad nägid vaeva Nuke'i T-küljel. Evil geiusid tundsid end vastaste kaardivalikul mugavalt ja Põhja-Ameerika CT-agressioon tegi esialgu imesid neaLaN's mehed 9:1 juhtima. Väljalangemise ees suutis Hispaania meeskond stabiliseerida ja võtta viis järjestikust vooru, et vähendada kaotusseisu 6-9-le.

Evil geiusid väitis teist püstolipauku tänu üliolulisele kolmiktapmisele Brehze, mis sai alguse lühikesest seeriast, mis viis põhjaameeriklased 13:6 seisuga võidu äärele. autimaatiline põles ja koos Brehze ja Vaene "HexT" Postma, viis oma meeskonna 16:8 võidule, et seeria võita.