FaZe end Movistar Ridersi unistuste jooks; finaalis NAVI PlatoBlockchain Data Intelligence vastu. Vertikaalne otsing. Ai.

FaZe end Movistar Ridersi unistuste jooks; finaalis NAVI vastu

faasid on IEM Kölni finaalis pärast lõpu tegemist Movistar RidersTuhkatriinujooks, kõrgel tasemel vorm hispaanlastelt, kes võitsid ESL Challenger Valencia, enne kui tulid Kölni relvad lõõmades ja pekstes. MIBR, G2, Elujõudja Vedelik teel 3-4. kohale. Ratturid võivad kaotusest koju minna püsti tõstetud peaga, demonstreerides muljetavaldavat võimet võistelda tipptasemel, kui nad lõpetavad hooaja esimese poole.

faasid, on samal ajal jätkanud oma domineerivat jooksu Saksamaa turniiril, saavutades võidu Ancientil pärast seda, kui hiilgav 1vs3 sidur katkestas Ridersi tagasipöördumispüüde, enne kui Nuke'ist seeriasse pääses. Nende võiduga, karrigan'i väed on enne turniiri vaheaega püsti pannud unistuste suure finaali, asudes peale Natus vincere parima viie hulgast, et teha kindlaks, kes läheb hooajavälisele hooajale, hoides maailma parima meeskonnana krooni.

Täiendav hiilgus on ka real as faasid võib saada esimeseks meeskonnaks, kes võitis samal aastal kõik kolm IEM Katowice (Major) ja IEM Kölni, kuid Aleksandr "s1mple" Kostljev ja seltskond võib neid lootusi rikkuda, kui nad oma viimases kohtumises BLAST Premier Spring Final alistasid Euroopa poole. Saame teada, kas nad saavad seda uuesti teha 16:00 pühapäeval, kui meeskonnad lähevad LANXESS Arenal väljamüüdud publiku ees vastamisi.

FaZe ja NAVI lähevad hooaja unistuste lõpus vastamisi

Kui mäng päeva teises poolfinaalis algas, alustasid hispaanlased oma Ancienti valikuga, kuid teil oleks olnud raske seda arvata, sest kurikuulsalt CT-küljega kaardi ründealgus. Alexander "Alex" Masanet'i pool ei soosinud esimesel poolajal. Püstolivooru võit tänu kahekordsele tapmisele karrigan ja Helvijs "broky" Saukants andis faasid varajane serv, järgnev teisendus vastu Movistar Riders' eco lisab tabelisse veel ühe vooru, et alustada 2:0.

Paar topelttapmist alates David “dav1g” Granado Bermudo aitas tema poolel tagasi vastata, sest nad võitsid kolm järjest, et asuda korraks juhtima, kuid see ei läinud kaua aega enne faasid haaras kindlalt kontrolli esimesel poolajal, millest sai domineeriv. Sellest hetkest alates oli T-poolel vaid kolm vooru Movistar Riders õnnestus saada rohkem kui kaks tapmist, millest üks, kus nad olid 5vs2 olukorras ja langesid topelt AWP-sse katkine ja punarind "ropz" Kool, ja teine, kus nad lõid püstolitega kaks avalöögi, enne kui kaotasid järjekordse 5vs3 eelise Euroopa kombinaadile.

Alles poolaja lõpus muudeti üks neist voorudest lõpuks ümber, et anda ratturitele nende neljas, lõppedes poolaeg, mis oli eriti kurb. Alvaro "SunPayus" Garcia, kellel oli vaid üks tapmine. Vahetus kaitsesse hispaanlastele tõstis survet vaid as faasid võitis kiiresti teise püstoliringi ja tõusis 14-4 eduseisuni, kuid Alexpaistis, et osalt tänu inspireeritud esitusele sai tema pool sellega hästi hakkama dav1g.

Järgnes seitse vooru järjest Movistar Riders, ja tagasitulek hakkas juba varem paistma selge võimalusena faasid jõudis lõpuks mängupunktini. Tundus, et Rides suudavad siiski pingutada, sest nad võitsid järgnenud vooru, kuid see oli suurepärane Russell "Twistzz" Van Dulken mis peatas selle, kindlustades suurepärase 1vs3 siduri, mis viib kaardi üle joone.

Nuke oli siiski vähem intensiivne asi Movistar Riders suutis juba varakult korraliku võitluse pidada. 4:1 eduseisu kaardil andis teed tugevale T-külje pingutusele faasid, duo Håvard "vihm" nygaard ja ropz kombineerides võitmaks järgmisest üheksast voorust seitse, jäädes lõpuks vaheajale alla vaid ühe vooruga. Pärast poolte vahetust oli aga täielik domineerimine faasid, peaaegu täielik blokeering CT poolel, nähes, et nad langevad vaid ühe ringi teel 16-9 finišisse.