FaZe eemaldab Astralise, turvalise koha BLAST Fall Final PlatoBlockchain Data Intelligence'is. Vertikaalne otsing. Ai.

FaZe võtab Astralise maha, kindel koht BLAST sügisfinaalis

faasid broneeris oma koha BLAST Premier Fall finaalis 2:1 võiduga Astralis Viimase võimaluse etapis. Euroopa pool oli Ancienti teisel kaardil ületunnimängus parim, kuid näis olevat kontrolli all nii Infernol kui ka Nuke'il vastavalt 16:9 ja 16:10 võitudega.

faasid tunnevad heameelt selle üle, et nad on pärast senist suhteliselt ebastabiilset hooaja algust oma koha lukustanud sügiseses finaalis, langedes nii 13. kui ka 15. kohale. Kangelaslik ja OG turniiril varem. Helvijs "broky" SaukantsEelkõige oli tugev sooritus, arvukate sidurite ja tugevalt puruneva väljundiga, mis aitasid tema poolel väga vajalikku võitu kodulinna lemmikute üle saavutada.

Selle tulemusega Astralis on saadetud BLAST Premier Fall Showdownile. Taani meeskond peab end selle sündmuse vastu võitlema BIG ja Keerukus kui nad tahavad novembris toimuval sügisfinaalil kodumaal esineda.

broky oli seeria kahel viimasel kaardil pinnuks Astralisele

Inferno võõrustas neid kahte meeskonda, et asjad käima lükata faasid edukalt A-koha vooru järel, et saavutada T-poolel varakult 5:0 eduseisu. Enesekindel banaanikontroll ja ennetav AWPing by Asger "Farlig" Jensen kaitses võimaldas taanlastel end mängu tagasi haarata, viies vahetuse seisuga 7:8.

faasid tormasid oma kaitsepüüdluste alguses edasi, lükates ümber an Astralis püstoliringi võit viie omaga ja tõusis 13-8. Ülejäänud poolajal oli Taani poolel vähe liikumist – peaaegu veatu kaitse andis eurooplastele 16:9 seisu, mis viis seeria 1:0 juhtima. Taanlased ei suutnud leida võimalust ähvardava duo sulgemiseks punarind "ropz" Kool Håvard "vihm" nygaard, kusjuures paar andis reitingud vastavalt 1.54 ja 1.38.

vihm ilmus Infernos mängima reitinguga 1.38 – tema parim kaart kogu turniiril

Vaatamata sellele, et olete T-poolel, Kristian "k0nfig" Wienecke ärkas lõpuks Ancienti alguses – lisades tabloole 12 tapmist, et ergutada oma meeskonda esimese poolaja keskpaigaks seisu 5:4. faasid poolaja lõpu poole taastusid siiski mõnevõrra, lisades viimasest neljast raundist kolm, et suunduda oma T-poolele vaid ühe ringi võrra tagapool.

Umbes nagu Inferno, faasid varastas pärast püstoli kaotamist teise raundi ära, seekord tänu 1v3 sidurile Russell "Twistzz" Van Dulken. Sellele järgnes taanlaste tugev kaitse Astralis nabides viis põrgatama, et 14-10 asjadega minema joosta. Kuid just siis, kui asjad tundusid kõik öeldud ja tehtud, faasid hakkasid vormi leidma ja mõlemad pooled lõpetasid regulatsiooni 15-ga pärast kahte, rämpsu voorude lõpetamiseks, sundides minema lisaajale.

Naelutav 1v3 sidur katkine lisaaja esimesel ringil sai faasid maha paremal jalal, aga Astralis vastasid kohe tagasi kahe endaga, et minna üks ring edasi. Edaspidi osutuvad Taani kvinteti hukkamised mõlemal saidil ainsaks vajalikuks Astralis kaarti 19-16 kinnitada ja Nuke'i otsustada.

k0nfig oli Ancienti Astralise erinevuste looja, juhtides teed 31-22 K-D

ropz, kellel oli tema standardite järgi suhteliselt vaikne Ancient, naasis serverisse mänguvalmis, kui ta viis oma meeskonna Nuke'i CT-poolel kaheksa tapmisega mugavasse 5:2 starti. Astralis hakkasid tagasiteed küünitama, lõpetades kaks korda järjest ülemisel platsil, et vaenlaste majandust murda. Sellest hoolimata pani Euroopa kombaini 11. raundi püstolitega alanud ringivõit asjad pea peale ja faasid kasutas hoogu edasi ja võitis poolaja 10-5.

Neli tapmist Dual Berettega poolt Lukas “glass1ve” Rossander püstoliringis sai palli veerema Astralis, kes kasutas seda, et varastada veel neli vooru, et asjad kokku viia, 10-10. Tähe 1v4 äss sidur poolt katkine kell 13-10 võttis domineeriva taastumise kokku faasid, ja Euroopa segu ei raisanud aega selle lumepalliga löömisele, kui nad lõpetasid mängu tulemusega 16:10.