FaZe thrash FTW ESL Pro League B-grupi avamängus PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

FaZe thrash FTW ESL Pro League'i B-grupi avamängus

faasid avas ESL Pro League'i 16. hooaja võiduga ühepoolses 2:0 seerias FTW. Euroopa meeskond ei jätnud kahel kaardil ühtegi lööki vahele, võttes nii Inferno kui ka Overpassi ülekaalukalt 16:4 – endine kaart läks raamatutesse kui ESL Pro League'i ajaloo kiireim võit.

Euroopa meeskond tulistas avaseerias kõikide silindrite pihta, kõik mängijad istusid kindlalt green’is. Francisco "kst" Fragoso tegi individuaalselt suhteliselt tugeva mängu vaatamata oma meeskonna ülekaalukale kaotusele. 20-aastane mees sai oma meeskonna ainsa positiivse KD-ga 33-31. FTW proovib tagasi lüüa Välimised neljapäeval, 8. septembril kl 12:30 .

Broky lasi oma AWP-l kahel kaardil laulda, postitades Big Greeniga 24 tapmist

B-grupi avaseeria sai alguse Portugali poolt Inferno valikul, kuid nii see oli faasid kes olid kiired seadust kehtestama, kui nad saavutasid varakult 5:1 CT eelise. IEM Kölni tšempionid näitasid poolaja edenedes jätkuvalt oma tublidust, lubades oma vaenlastel raugematu kaitseagressiooni seljataga veel kolm vooru, et suurendada oma eduseisu 11-4 peale.

Igasugune võimalus an FTW tagasitulek jäeti kiiresti kõrvale, kui meeskonnad pooli vahetasid faasid ei raisanud aega, kui nad tegid viis vooru tagasilöögist, et Inferno ära varastada, 16:4. Håvard "vihm" nygaard ja Helvijs "broky" Saukants olid oma meeskonna jaoks erinevuste tegijad, paarikümne vooru kaardi lõpuks kogus paar kokku 45 tapmist.

Inferno oli tabeli tipus 1.70-ga

faasid'i hoog esimesest kaardist jätkus Overpassil, Euroopa segu tüüris B-saiti, saavutades T-poolel ülekaaluka 7:2 eelise. FTW jäi küll ühe tiiru tagasi, kuid see aitaks ainult ajutiselt katkestada faasid's rünnak, kuna rivistus eesotsas karrigan tõusis vaheajal ette veel 11:4. plastist tegi vaatamata tõrjumisele korraliku esituse, saavutades poolaja lõpuks seisu 18-9 KD, et hoida FTW mängus.

faasid said oma kaitse ideaalse alguse kaardi teise püstoliringiga kolmikmöödu taga Russell "Twistzz" Van Dulken ja tema Dual Berettas. Ülejäänud poolaeg oli lihtsalt juhtum, kus Euroopa kombain hoolitses äri eest, takistades vastastel isegi pommi istutamast, kuna nad võtsid Overpassi hõlpsalt 16:4.