FURIA ületas Malta PlatoBlockchain Data Intelligence'is igavese tule. Vertikaalne otsing. Ai.

FURIA võitis Maltal igavese tule

FURIA alustasid oma hooaega 2:1 võiduga Igavene tuli ESL Pro League'is, võttes Nuke'i 16:11, kaotades Vertigo 17:19 ja võites seejärel Inferno 16:5.

Brasiillased võisid väga hästi loota veenvamat võitu meeskonna üle, keda nad edestavad 12 kohaga, sest isegi Inferno esimene pool oleks võinud olla lähemal kui nende kindlustatud 10:5 skoor. Suurepärane esitus Kaike "KSCERATO" Cerato on siiski julgustav, arvestades tema ebakindlat vormi eelmise hooaja lõpupoole.

Nagu Igavene tuli, kurdavad nad oma hädalisi CT-pooli oma kaardikaotuste pärast, võttes Nuke'i eelistatud poolel vaid kolm vooru ja mitte ühtegi vooru oma Inferno kaitses. Samuti oli analüütikute arvamus, et võit on vajalik selleks, et Türgi meeskonnal oleks realistlikud võimalused play-offi kvalifikatsiooniks.

KSCERATO oli selles sarjas tagasi oma parimal tasemel

Igavene tuliNuke'i valik avas sarja, kusjuures Türgi meeskond alustas T-poolel. Nad alustasid tugevalt, võitsid püstoli ja läksid 3:0 juhtima, kuid FURIA vastas, kui relvad tagasi tõusid ja tõusid 6-4 eduseisule André "tilk" avatud andes protsessile kaasa muljetavaldava 3k ülemise hoidmise. Igavene tuli kohandasid oma rünnakut, et kasutada rohkem salajasi ja survet alumisele pommipaigale ning see muudatus viis poolaja nende kasuks tagasi, kindlustades neile teisele perioodile 8:7 eduseisu.

FURIA alustasid oma T-külge eesmisel jalal kiire tempoga rünnakuga, mis lõi neile tagasilöögist neli padrunit, kuid kukkus pärast edukalt läbi rambi söösmist pöörlevate püstolite kätte, kaotades oma esimese poolaja. Rafael “Seif” Costa tootis kangelase AWP-ga üliolulise 3k, et lunastada tema kehv mängu algus ja maadelda brasiillaste eest tagasi, ja kuigi ulatuslik "MAJ3R" kõrvarõngas 3k võitis vooru kohe pärast seda, FURIA haaras mängu kontrolli ja marssis jõuliselt 16:11 võiduni.

FURIA alustas Vertigol tugevalt, haarates püstoli muljetavaldava 3k siduri tagant. Andrew "ArT" Piovezan ja läks juhtima 6:1. Sel hetkel MAJ3R ärkas ellu ja võttis mängul kaela, et viia oma meeskond tagasi võitlusse, viies tema meeskonna seitsmele voorule järjest; 31-aastasel mängijal oli 19 fragi, enne kui keegi teine ​​tema meeskonnast sai hakkama 10ga. FURIA suutis küll veenva viimase vooru, kuid kaotas siiski poolaja 7:8.

Igavene tuli kukutasid kaardi teise püstoli pärast 4:2 eelise kindlustamist ja hoolimata pommi istutamisest, et kindlustada tugev jõuvõtt järgmises raundis, kaotasid nad ka selle, et end kindlalt tagumisele jalale seada.

Kell 10-8 1v2 AWP sidur alates Ismailcan “XANTARES” Dörtkardeş kindlustas oma poolele oma esimese CT-ringi, kuid Türgi meeskond kaotas kõik viis mängijat, võitdes järgmise, et oma majandust kaotada. Kaardi lõpp muutus räpaseks, kuna mõlemad meeskonnad ostsid ja kauplesid edasi-tagasi, punktide joon langes lõpuks 15-15 peale. FURIA raisanud mitu seeriapunkti.

Tundus FURIA OT-l oli aur otsa saanud, kuna need nägid palju vähem võimsad välja kui reguleerimise ajal, lubades Igavene tuli Inferno sundimiseks 19:17 võita.

Inferno algus oli lööming, mille järel kaubeldi sunniviisiliste ostudega FURIA võitis püstoli, kuigi oli Igavene tuli kes tõusis lõpuks esikohale, murdis brasiillase majanduse ja asus 4:3 juhtima. Kui relvad tagasi tõusid FURIA hakkas kontrolli üle võtma, suures osas selja tagant KSCERATO’i esitus. Hoolimata mitmest voorust, mis poole edenedes lähenesid, Igavene tuli ei suutnud neid lüüa, võimaldades nende Brasiilia kolleegidel mugavalt 10-5 poolaega võtta.

Igavene tuli ei osutanud oma kaitsele mingit vastupanu, kaotades püstoli ja kukkudes pettumusliku 5:16 kaotuseni, kaotades seeria.