Grayhound, Rooster kvalifitseerub ESL Pro League'i hooaja 17 konverentsile PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

Grayhound, Rooster kvalifitseerub ESL Pro League'i hooaja 17 konverentsile

Hallhall ja Kukk on teeninud koha ESL Pro League'i hooaja 17 konverentsil pärast seda, kui on taganud ESL Australia & NZ Championship 15. osa esimese kahe parema koha saavutamise.

Kahel meeskonnal on jäänud veel üks viimane kohtumine, mis toimub pühapäeval kell viiest parim finaalis. 07:00 , kus võitja viis koju ~5,500 dollari suuruse peaauhinna.

INS-i mehed jäid EPL S17 konverentsikohale kaotuseta

Hallhall läbis kodumaise võistluse suhteliselt sirgjooneliselt. Meeskond ümberringi Joshua "INS" Pottsepp, kes hiljuti naasis IEM Rio Majori Challengersi etapilt 12.–14. koha jooksult, püstitas grupifaasis veatu 3:0 rekordi ja lõpetas esireketina.

Austraalia kvintett duubeldas korra play-off'is, kus nad saavutasid ülekaaluka võidu. Jumala töö, Veel, ja lõpuks VERTEX et samaaegselt kindlustada suurejooneline lõplik esinemine ja lukustada koht ESL Pro League'i hooaja 17 konverentsil.

INS eeskujuks kogu ürituse vältel ja Hallhall kapten läheb suurde finaali versus Kukk turniiri kõige edukama mängijana, saades seni mängitud 1.45 kaardi keskmiseks reitinguks 13.

Alistair ja kaas. lõpetas EPL konverentsi eelmise hooaja 9.-12

Kukk esines hästi ka kogu rühmaetapi vältel. Austraallaste enamusega koosseis hoidis seisuga 3:1 ja lõpetas võistluse esimese osa kolmanda järjekohana.

Asjad läksid peagi viltu Kukk kui playoffid algasid, kuna nad saadeti pärast kõhedust tekitavat kaotust alumisse skaalasse. VERTEX teises voorus.

See aga meeskonda ei heidutanud ja nad võtsid alumisest suust hoo sisse ja alistasid Veel, võistluse kõrgeima asetusega meeskond, enne kui sai kättemaksu VERTEX konsolideerimisfinaalis, et lüüa oma pilet ESL Pro League'i hooaja 17. eelmängule.

Ülejäänud kohad ESL Pro League 17. hooaja konverentsile, kus osalevad peavõitjad Välimised, täidavad ESL Challenger League 43. hooaja võitjad Põhja-Ameerikas ja Euroopas, aga ka teiste rahvusliigade võitjad kogu Euroopas ja Lõuna-Ameerikas.

ESL Pro League'i hooaja 17 konverentsi praegune meeskondade nimekiri on järgmine: