HEET põrutab Astralist, et rühm C paiskus PlatoBlockchain Data Intelligence'i segadusse. Vertikaalne otsing. Ai.

HEET põrutab Astralist ja ajab rühma C segadusse

LEHT võitsid kindlalt 2:1 seeriavõidu Astralis noppida oma esimese võidu ESL Pro League'il, alistades taanlased Dust 16 seisuga 12:2, kaotades Inferno 10:16, enne kui lõpetas seeria Nuke'iga 16:14.

Võit säilitab vähemalt mõningase võimaluse pääseda play-offi kvalifikatsiooni LEHT, ja näis, et nad olid lõpuks Maltal LAN-keskkonda sisse elanud, kuna nende jõudlus oli üldiselt paranenud. Astralis sai taas pettumust valmistava kaotuse, jättes neile aga raske lahingu, et pääseda play-offi. Asger "Farlig" Jensen oli taas heas vormis.

afro oli suurepärane kogu seeria jooksul

Aurélien "afro" Drapier tuvastas mängujärgses intervjuus paar peamist põhjust oma meeskonna võidule: "Minu arvates on neid väga lihtne lugeda, T-poolel mängivad nad alati samas tempos."

Ta jätkas: "Mulle tundub, et nad võiksid meid võita, kui oleksid oma eesmärgiga natukenegi sihipärasem."

LEHTDust 2 kaardivalik alustas sarjaga Astralis alustades CT poolelt. Esimene poolaeg kuulus suuresti taanlastele, koos Farlig ja Kristian "k0nfig" Wienecke sagedamini püsti seistes. LEHT vajasid kahe vooru võidu jaoks püstolivõitu ja teisendust, suure siduriga Audiric "JACKZ" Kann võimaldas neil poolaja keskel lüüa kolm ja nad haarasid viimase vooru, et minna teisele perioodile 6:9 kaotusseisus.

Loe edasi

Avatud EPL C-grupi kolmandal päeval saatusi ei otsustata

Jõuga ostmise sõjad algasid teise poolaja alguses, kus Scouts ja Deagles kõlasid mõlemal poolel ning suured mängud alates Afro ja Benjamin "süüdi F" Bremer serveri valgustamine. Lõpuks LEHT tõusis esikohale, võttes enda kätte majandusliku kontrolli ja liikudes üle topelt-AWP-sse Astralis püüdis murda; Alexandre "bodyy" Pianaro ja co. võttis selle hoo üles ja jooksis sellega kuni 16:12 kaardivõiduni, mis on nende esimene selles Pro League'i kampaanias.

. Astralis Inferno valimine algas taanlaste tõhusa rünnaku kokkupanekuga. Nad võitsid püstoli ja vahetasid end kontrolli alla ning juhtisid 6:2, as LEHT ei suutnud vastata metoodilisele lähenemisele kaardikontrolli võtmisel koos hilinenud täitmisega.

Prantslaste kohanemine agressiivsemate seadistustega banaanis ja korterites võimaldas neil tabada viis lööki, kuid hiline taastumine. Astralis viis nad poolajal napi 8:7 eduseisu.

Farlig jätkas oma head vormi ESL Pro League'is isegi kaotusseisus

LEHT kaotas teise püstoli, võimaldades Astralis et jõuda 12-7ni ja anda endale mäge ronida. Peamised multikillid alates Afro ja kehaline küll viis prantslased 10 vooru, kuid lohakas keskringi mäng sai korduvalt karistada kui Astralis kindlustas enesekindlalt 16:10 võidu ja saatis seeria Nuke'ile.

Püstolivõit ja järg Astralis oma CT-poole alustamiseks vastas ülemine kiirus Tec-9-dega ja meeskonnad vahetasid voorud konkurentsivõimelises poolaja alguses. Lõpuks asusid taanlased oma kaitsele ja stabiliseerisid oma majanduse Farlig särab AWP-l, kuid mitte varem LEHT oli juba kindlustanud korraliku loomuse; poolaeg lõppes 9:6 Astralis' teene.

Astralis haaras püstoli ja kasutas hoogu, et viia seisu 12:7, pannes nad näiliselt kaardiga põgenemise äärele, kuid Afro loonud tipptasemel mängu, et oma meeskonda tagasi heita. Astralis kannatasid majandusprobleemide käes, said harva täisostud, kuid kell 12-13 said nad relvad püsti ja mõned võtmefragmendid Farlig lõpetasid oma opositsiooni seeria.

Taanlastele sellest ei piisanud kui Afro jätkas nende ähvardamist oma AWP-ga, aidates oma meeskonnal ESL Pro League'i hooaja esimese seeriavõiduni 16:14 võita.