Kangelaslik löök Spiriti IEM Riost välja, et kindlustada poolfinaali koht PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

Kangelaslik löök Spiriti IEM Riost välja, et kindlustada poolfinaalikoht

Kangelaslik võitis IEM Rio Majori veerandfinaalseerias 2:0 Vaim pärast venelaste kaardivalimise võtmist Vertigo seisuga 16:8, enne kui matši lõpetas Overpassil 16:14. Iga liige Kangelaslik tõmbasid oma raskust ja aitasid võidule kaasa, kuid see oli kapten Casper "cadiaN" Moller kes juhtis eeskuju ja lõpetas kogu seeria jooksul oma meeskonna parima fraggerina 40 tapmise ja 1.24 reitinguga.

VaimRio Majori kampaania lõppeb veerandfinaalis, kuna nad väljuvad konkurentsist 5.-8. Neil oli varakult mõlemal kaardil ülekaal, kuid suutmatus oma eelist ära kasutada pani nad lõpuks majorilt pakkima. Igor “Imeline” Ždanov säras mõlemal kaardil ja juhtis oma meeskonda 47 tapmise ja reitinguga 1.25, kuid lõpuks ei piisanud tema jõupingutustest, et säilitada Vaim Rios.

Heroic ootab nüüd FURIA ja NAVI vahelise viimase veerandfinaali võitjat

Vaim tõmbas seerias esimese vere pärast seda, kui nad muutsid ebasoodsa 2vs5 olukorra avapüstoli raundi võiduks Pavel "s1ren" Oglobliin’s neliku tapmine. Mõlemad pooled jäid kaela ja kaela, sest enne oli seisu 3:3 Kangelaslik võitis järgmisest seitsmest kuus tänu vooru määravatele näidenditele cadiaN, René "TeSeS" Madsenja Rasmus “sjuush” Ojake tõsta oma eduseisu 9-4 peale. Vaim otsustasid pidevalt rünnata A pommipaika, kuid nad suleti Kangelaslikkaitses ikka ja jälle, mis viis taanlaste vaheajale 10:5 eduseisu.

Leonid "chopper" Višnjakov’s meeskond sai palli veerema CT poolel, võttes kaks esimest vooru, vähendades oma puudujääki kolmele. Sellest hetkest alates aga Kangelaslik oleks venelaste jaoks liiga karm vastane, kuna nad saavutasid kaardipunkti seisuga 15:7 ja lõpetasid Vertigo kaks vooru hiljem seisuga 16:8. sjuush oli tema meeskonna edu võtmetegur rünnakul, kuna ta lasi oma vintpüssil laulda ja kaotas hõlpsalt mitu tapmist mitme surma järel.

Venelased lõid Overpassil avapüstoli ja realiseerisid oma eduseisu kiireks 3:0. s1ren's veatu algus 8-0 K-D-ga. Nende varane edu lükkas kohe ümber Kangelaslik kes kordas oma esitust Vertigos ja saavutas 8:4 eduseisu James "jabbi" nygaardServeri tipptasemel 14 tapmist. SRÜ meeskond peatas lõpuks verejooksu 13. mängus ja näis olevat valmis järgmise vooru endale nõudma, kuid suurepärane 1vs3 sidur cadiaN nihutas hoogu tagasi Kangelaslik kes astus poolajale vaid kuue vooru kaugusel poolfinaalist.

Vaim tuli väravast välja kõikudes ja võitis neli järjest, et avada teine ​​poolaeg, mis tõi Kangelaslikviib vaid üheni. Seitse vooru hiljem jõuaksid venelased lõpuks järele cadiaNmeeskonnas ja tuua punktisumma tasemele 13. Isegi kui mängu hoog on selja taga, suleti kaks hilist tõuget ülemisse pommikohta tõhusalt Vaimsaatus nagu Kangelaslik lõpetas seeria viimases mänguvoorus 16:14 võiduga.