Kangelaslik liikumine G2-st mööda, edasi BLAST Fall finaali PlatoBlockchain Data Intelligence poolfinaali. Vertikaalne otsing. Ai.

Kangelaslik liikumine G2-st mööda, edasi BLAST sügisese finaali poolfinaali

Kangelaslik sai kolmandaks meeskonnaks, kes pärast alistamist kindlustas koha BLAST Premier Fall Final 2022 poolfinaalis G2 veerandfinaalis. The Casper "cadiaN" Moller-juhitud meeskond võitis Mirage'i (16-8) pärast edukat CT-meeskonda hõlpsalt, enne kui nad said Nuke'il veenva kaotuse (6-16). Seeria otsustati Vertigol (16-12) tänu Rasmus “sjuush” Ojakeesitus.

Taani meeskond võtab vastu Vedelik esimeses poolfinaalis laupäeval kl 15:30 . Kangelaslik alistas novembri alguses IEM Rio Majori legendide etapis põhjaameeriklased ja kavatseb nende esitust kodupubliku ees korrata.

Heroic mängib pärast G2 alistamist Royal Arenal

G2 avas oma Mirage'i valiku püstolipaundi võiduga, kuid vales kohas sattunud Molotov B-koha tõuke ajal muutis tõusu, võimaldades Kangelaslik et muuta oma jõud osta. Taani meeskond asus juhtima ega vaadanud kordagi tagasi, mängides kuus järjestikust vooru, et lõpetada fantastiline CT poolaeg 12:3. Martin "stavn" Lund ja cadiaN oli tabeli esikohal.

G2 leidis pärast poolaega veidi rohkem edu, nõudes viis kaitseringi, kuid puudujääk oli ületamiseks liiga suur. Kangelaslik 16:8 võiduga T-poolel. Rasmus "HooXi" Nielsen ei leidnud serveris mõju ja lõpetas kaardi hinnanguga 0.24 ja ADR 33.3.

Euroopa meeskond tuli Nuke'i palju paremas vormis ja kasutas varakult eelist oma eelistatud CT poolel. Nikola "NiKo" Kovač mängis tugeva kaitsepoolaja, registreerides tõukejõul 14-6 K-D ja reitingu 1.59 G2 poole võiduni. Kangelaslik konverteeris kümnendas voorus jõuostu, võimaldades neil uuesti jalule tõusta ja ülejäänud kuuest raundist kolm varastada, et päästa enne pausi skoor 5-10.

G2 kandsid oma vormi teisele poolajale, langedes vaid ühe vooru, saavutades 16:6 võidu, et seeriat tasandada. Nemanja "huNter-" Kovač ja Ilya "m0NESY" Osipov avaldasid neile oma lühikese ründeperioodi jooksul muljet vastavalt 1.94 ja 1.76 reitinguga.

G2 jätkasid püstolipadrunite domineerimist, võttes Vertigo avalöögi, kuid nende edu oli lühiajaline. Kangelaslik vastasid kiiresti oma võiduga, et ajutiselt murda CT majandus ja võtta 6:3 juhtima. sjuush andis poolaja tipphetke 1v3 siduriga B-koha suunas, et kindlustada oma meeskonna viimane voor 6-9 poolajal.

Euroopa meeskond kindlustas pärast T-poolele üleminekut sarjas 100% püstolipadrunite rekordi, suurendades oma eduseisu 11-6-le. G2's solvumine tabas kohe seina Kangelaslik vintpüssid tulid välja ja suutsid varem vaid ühe laskuri nõuda cadiaN ja ettevõte lõpetas seeria seisuga 16:12.

Lüüasaamine tähendab G2 on Taani LAN-ist välja langenud ja sõidavad koju tagasi vaid võiduga Flux nende nimele. Nende hooaeg pole aga veel lõppenud, sest tänu oma positsioonile ringraja edetabelis võistlevad nad detsembris BLAST Premier World Finalil.