KSCERATO mängib rollis, kui FURIA eemaldab EPL PlatoBlockchain Data Intelligence'is Movistar Ridersi. Vertikaalne otsing. Ai.

KSCERATO on peaosas, kui FURIA võtab EPL-is Movistar Ridersi maha

FURIA võidetud Movistar Riders kahe kaardi seerias, domineerides Ancient (16-3) ja lõpetades seeria tagasitulekuga 7-13 Nuke'i (16-13). Kaike "KSCERATO" Cerato oli fantastiline seeria, pannes hindeks 1.73 ja 52 tapmist.

FURIA istuvad nüüd D-grupi tipus, kelle kõrval on seisuga 2:0 Cloud9, järgmise mänguga vastu Vedelik tuleb reedel kl 19:30 . Vahepeal on see alagrupiturniiri teine ​​kaotus Movistar Riders, hispaanlastega vastamisi Cloud9 järgmises mänguvoorus.

KSCERATO oli saate staar

Sari algas Ancientil, koos Movistar Riders alustades vähemsoodsalt terroristide poolelt. Hispaanlastel oli väga raske algus, kaotades püstoliraundi ja nad jäid avavahetustes lihtsalt alla. FURIA võitis poolaja kõik 15 vooru. Movistar Riders saavutas esimesel poolajal vaid ühe avatapu koos vaid kolme pommitehasega, kusjuures meeskond jõudis kõige lähemale lauale pääsemisele eelviimases voorus, kus ta keeldus André "tilk" avatud’s 1vs2 sidur.

Püstoliringi võit tähendas Movistar Riders vähemalt vältis seisu 16:0 ja suutis saada kolm vooru, kuna kaart lõppes brasiillaste domineeriva 16:3 võiduga.

Nuke osutus palju lähedasemaks suhteks Movistar Riders kontrolli avamise paar vooru, bar kaotatud 3vs5 olukord alumises kohas. FURIA naasis pärast 2:6 kaotusseisu mängu KSCERATO leides mõju mitmes voorus, et seada poolaja seisuks 8-7 hispaanlaste kasuks.

Movistar Riders võitis teise püstoli ja näis, et nad jooksevad mänguga minema, sõites 13:7 juhtima. FURIA stabiliseerus varsti pärast seda, koos KSCERATO taaskord vahe tegija. 23-aastane mees sai 3vs5 olukorras uskumatult tähtsa quad-tapi seisuga 13:9, kusjuures brasiillased ei vaadanud kordagi tagasi ja lõpetasid mängu 16:13 võiduga.