Liquid alistas MOUZi, et jõuda Malta PlatoBlockchain Data Intelligence'is poolfinaali. Vertikaalne otsing. Ai.

Liquid alistas MOUZi, et jõuda Maltal poolfinaali

Vedelik jätkasid oma muljetavaldavat tõusu alates lisamisest Mareks "YEKINDAR" Gaļinskis nimekirja, kinnitades ESL Pro League'is vähemalt nelja parema koha, parim MOUZ 16-10 on Inferno ja 16-11 Ancient.

MOUZ aastast kannatas osaliselt kehvade mängude tõttu Adam "torzsi" Torzsás ja Jon "JDC" de Castro, kui tähed põlevad Vedelik tulistasid kõigi silindrite pihta. sellest hoolimata MOUZ olid piisavalt konkurentsivõimelised, et jõuda mõlemal kaardil kahekohalise numbrini, ja Euroopa meeskond võib mõne parema individuaalse esitusega tunda, et oleks võinud vähemalt kaardi võtta.

Nagu Vedelik, oli neil tugevad T-küljed, mida tänada selle eest, et nad said suure osa selles seerias tehtud tööst. YEKINDAR suurepärane nagu tavaliselt. Tema meeskonnakaaslaste vahed olid sama head, võimaldades neil soodsalt kaubelda, kui lätlane kukkus. Nad peavad jätkama oma head vormi, kui nad tahavad võitjaga konkurentsis edasi liikuda Cloud9 vs faasid ootab ees poolfinaalid.

oSee toibus oma ebakindlast alagrupivormist, et MOUZi vastu muljet avaldada

Sari avati VedelikInferno valik, Põhja-Ameerika meeskond alustab T-poolel. Püstolivõit eest nick "nitr0" Kaneel ja co. vastas a MOUZ sund-ost, aga Vedelik võitsid oma jõu, et poolaeg mugavalt kontrolli alla võtta. Kui YEKINDAR ei kõndinud siis üksi saidile ega haaranud sissekandeid Jonathan "EliGE" Jablonovski ja Keith "NAF" Markovic olid kaubanduseks ideaalselt paigutatud ja hoolimata mitmetest katsetest oma kaitset kohandada MOUZ ei saanud käima; poolaeg lõppes 11:4 Vedelikon kasuks.

Poolte vahetus tõi kaasa ka käekäigu muutuse, nagu pärast kahe esimese vooru võitu Vedelik praktiliselt kadusid serverist, nende vorm esimesest poolest jättis nad maha. MOUZ, suuresti tänu olulistele kaastöödele David "Külmutatud" Čerňanský, näitasid üles oma tugevat süütegu, sageli karistades Vedelik’s hilise ringi taandub kilpkonnale saitidel. Elutähtis 3k kaugusel Nokkimine "Osee" Ohm lõpetas 6 raundi pikkuse seeria tagasilöögil MOUZ, ja ta järgnes sellele 4k, et murda MOUZ majandusele. Vedelik korralikult suletud esimene kaart 16-10.

MOUZ alustasid Ancienti kaardivalikut ebasoodsast T-poolest, kuid alustasid täiuslikult, võitsid püstoli ja läksid 3:0 juhtima. Relvad püsti Vedelik hakkasid leidma veojõudu ja kuigi raundid olid endiselt tasavägised lahingud, hakkasid nad mängu kontrolli alla võtma. Peamised panused olid vajalikud alates o Vaata mitme kordusvõtte stsenaariumi korral ja MOUZ suutis küll siin-seal ringivõidu kottida, kuid poolaeg lõppes seisuga 9:6 Vedelikon kasuks.

Järjekordne püstolivõit MOUZ jättis mulje, et me oleme lähedal kaardile, kuid need langesid kohe a Vedelik sunniviisiliselt ostma kaootilistes oludes, hävitades nende majanduse ja pannes nad kindlalt tagajalgadele. See viis NA poole 12:7 juhtima ja nad läksid juhuslikult kõrvale MOUZ’s full-buy, et sundida veel öko ja skoor 14-7. MOUZ suutis küll veidi vastupanu koguda, kuid lõpuks sellest ei piisanud, sest nad kaotasid 11:16.