Liquid take down fnatic, et kindlustada Malta PlatoBlockchain Data Intelligence'is veerandfinaali jõudmine. Vertikaalne otsing. Ai.

Liquid take down fnatic, et kindlustada Maltal veerandfinaalmäng

Vedelik teenis koha ESL Pro League'i hooaja 16 veerandfinaalis pärast 2:1 võitu fnatic playoffide esimeses ringis. Jonathan "EliGE" Jablonovski andis põhjaameeriklastele võidu Inferno (16-13). Mareks "YEKINDAR" Gaļinskis võttis serveri üle Ancientil (16-10)

Samal ajal fnatic jätke EPL kolmandaks järjestikuseks turniiriks 9.-12. kohale, olles saavutanud kaheksa parema positsiooni alates 2020. aasta märtsist, mil võideti võrgus EPL 10. hooaja Euroopa.

YEKINDAR oli Ancienti saate staar reitinguga 1.59

Tegevus vahel fnatic ja Vedelik sai alguse põhjaameeriklaste Inferno valikust. Euroopa mix andis CT poolel löögi eduka püstoliringiga, kuid nende seeria ei kestnud kaua. Ründemeeskond kasutas A-väljakul ebastabiilset kaitseseadet, et kindlustada 7:3 eduseisu. YEKINDAR ja nick "nitr0" Kaneel võitis mitu avaduelli. Freddy "KRIMZ" Johansson oli ülev fnatic, ja tema esitus oli 7-8 poolaja päästmise missioonil ülioluline.

mezii'i mehed olid pärast rünnakule poole vahetust mugavamad ja just siis Fredrik "roeJ" Jorgensen tuli ellu. fnatic väitis 13:12 eduseisu enne täielikku sidekatkestust 26. voorus EliGE MP9-ga neli T-d maha võtta, pöörates mõõna kasuks Vedelik. Põhja-Ameerika meeskond saavutas nelja raundi järel kaarti 16:13.

fnatic tulid nende valikusse Overpass, kes soovivad sarjas püsida, ja 1v3 sidur KRIMZ teises voorus võimaldas eurooplastel varakult juhtima asuda. YEKINDAR oli taas fantastiline, 22-aastane registreeris külgreitingu 1.35 CT, et säilitada Vedelik matšis. Kaks jõuostu võitu andsid Põhja-Ameerika meeskonnale võimaluse kindlustada teiseks poolajaks seisu 7:8.

Vedelik ei suutnud taaskord oma püstoliringi võidule tugineda ja fnatic ei raisanud oma võimalust. Euroopa segu langes vaid ühe vooru enne sarja lõppu, kui Overpassil võideti 16:9. Nico “nicoodoz” Tamjidi3k hoidmine B saidil oli kaardi tipphetk ja mäng, mis tõi hoo tagasi fnatic.

Sari otsustati Ancienti kasuks ja nii oligi fnatic lüüa esimesena CT poolel pärast püstoli avaringi võtmist. roeJ oli kogu poolaja kindel, kui ta kogus reitingu 1.48, et viia oma meeskond varakult 6:3 juhtima. A YEKINDAR 1v2 sidur B saidil tegi eurooplaste jadale punkti ja sai Vedelik mängu tagasi, viies veel 8-7 poolajale kaitse kasuks.

Põhja-Ameerika meeskond ei vähendanud pärast poolevahetust tempot ja langes domineerivas kaitsemängus vaid kaks vooru, mis lõppes mängu seisuga 16:9.

Võit tähendab seda Vedelik tuleb vastu MOUZ neljapäeval kl 15:30 võitlema koha eest Malta LAN-i poolfinaalis.