m0NESY on staar, kui G2 eemaldab EPL PlatoBlockchain Data Intelligence'is FaZe. Vertikaalne otsing. Ai.

m0NESY on staar, kui G2 võtab EPL-is FaZe maha

G2 on väitnud võitu maailma esikoha üle faasid, alistades PGL Major Antwerpeni tšempioni kahe üsna ühepoolse kaardiga (16-7 Dust2, 16-12 Nuke), saades B-grupis 4:0. Nikola "NiKo" Kovač ja ettevõttel on veel üks matš Välimised Mängida jäi, võitja saavutas grupi esikoha ja pääseb otse playoffide veerandfinaali.

Ilya "m0NESY" Osipov leidis kogu seeria jooksul võtmemõju, tagades Dust2-s seitse esimest tapmist ja postitades selle protsessi käigus reitingu 1.84. Ta demonstreeris Nuke'is veelgi enam domineerimist, kogudes aasta lõpuks 20 tapmist G2Suurepärane CT kõrvaltöö, enne kui meeskond lõpuks teisel poolajal asjad üle võttis.

"HooXi laseb mängijatel mängida väga hästi," Niko rääkis mängujärgses intervjuus, kuidas meeskonna uus mängusisene liider aitab mängijatel õitseda. "Ta laseb neil mõne ilmse otsuse tegemisel tempot dikteerida ja ma arvan, et see on tema suurim tugevus. Ta andis mõista, et teeb kõik selleks, et võita, ta ohverdab, et teha kõik, mis selle meeskonna jaoks vajalik, ja ta on siiani olnud fenomenaalne.

m0NESY oli FaZe'ga võrreldes suurepärane, keskmiselt 1.69

Võit pärit G2 eitab faasid võimalus lukustada oma playoffi koht. Võit üle Rasmus "HooXi" Nielsen’s pool oleks kindlustanud faasid koha grupi tipus ja kinnitas kolm B-grupist play-offi pääsevat meeskonda; kaotus aga mitte ainult eitab faasid esikoha, kuid jätab nad kvalifitseerumise äärele. Meeskonnal on nüüd kaks stsenaariumi, kus nad saavad grupi viimasel päeval oma koha lukustada, võites mõlemat. BIG mis tahes skooriga või võitnud vähemalt ühe kaardi ja lootes seda G2 lööma Välimised.

Dust2 oli kontrolli all G2 algusest lõpuni, käputäis varajasi ringe alates faasid tehes vähe, et hoida asju konkurentsivõimelisena m0NESY, Nemanja "huNter-" Kovačja Justin "jks" Metslane jooksis suure osa esimesest poolajast üle kaitsepoole. Sporaadilised võidud alates faasid võimaldas neil vaheajal koguda vaid viis vooru ja küljevahetus andis neile vähe võimalust seda parandada, vaid kaks vooru enne seda. m0NESY sõlmis tehingu oma poolele 16:7.

Vene staar ei andnud järele, kui Nuke jõudis käima G2 4:0 alguseni CT poolel. Viiest voorust koosnev string vastuseks faasid pani mulje, nagu oleks kaart konkurentsivõimeline, kuid see osutus miraažiks m0NESY väljakujunenud kindel domineerimine, isegi ei vajanud enamus voorudes AWP-d G2 võitis ülejäänud poolaja 10:5 eduseisus.

. HooXi-juhitud pool olid pärast vaheaega järeleandmatud, sisenedes A-alale neli vooru järjest, suurendades oma eduseisu veelgi. faasid lõpuks suutis see rünnak peatada ja hakkas aeglaselt tagasipöördumist kokku võtma, Håvard "vihm" nygaard ja punarind "ropz" Kool leida käputäis mitut tapmist teel lõhe kaotamiseks. Just siis, kui tundus, et täielik tagasitulek võib olla reaalsus, G2 lõi avamise ja väitis mängupunkti ning sulges hiljem asjad poole ostmisega A saidi rünnak kus jks leidis kolm Tec-9 tapmist, et asjad üle liini tuua.