Movistar Riders saavutab poolfinaali koha Liquid PlatoBlockchain Data Intelligence'i ees. Vertikaalne otsing. Ai.

Movistar Riders saavutab poolfinaali koha Liquidi ees

Movistar Riders parim Vedelik 2:1 raske võitlusega seerias, et jõuda poolfinaali, võttes Ancienti 16:9, kukutades Inferno 14:16, enne kui lõpetas Vertigo 16:12. Hispaania pool võtab ette faasid laupäeval kl 19:00 .

Movistar Riders jätkavad oma muljetavaldavat hiljutist vormi ja postitasid selles seerias mõned kiiduväärt T-küljed. Kui krõpsuaeg kätte jõudis, olid neil suured esinemised Alvaro "SunPayus" Garcia ja Raul "DeathZz" Jordan Nieto et aidata neil üle piiri saada.

VedelikInferno teisel poolel serveriribal ei ilmnenud eeldatav tulejõuline eelis, kuna nad kaotasid liiga paljude ökode ja osaliste ostude vastu, et võitu võtta. Põhja-Ameerika meeskond, mida toetab Mareks "YEKINDAR" Gaļinskis, lõpetab ürituse oma aasta parimas esituses viiendal-kuuendal kohal.

Movistar jätkas oma suurepärast vormijooksu, et jõuda nelja parema hulka

Iidne, valik Vedelik, avas selle seeria ja NA meeskond võitles oma ründepoolel. A Movistar Riders püstolivõit viis nad veenva 6:1 juhtima, enne kui ebatõenäoline 3:5 raundi võit näis olevat võimalik Vedelik mängu tagasi. Hispaanlastel olid teised ideed, eriti tähed sunpayus, ja nad võitsid osalise ostu, et tagasitulek enne selle tegelikku algust tagasi lükata. See oli loominguline tõuge saidile A, mis sai suurema osa tööst tehtud.

Vedelik ei leidnud kogu poolaja jooksul tõmmet, vajades kangelaslikkust Nokkimine "Osee" Ohm ja Jonathan "EliGE" Jablonovski leida oma paar vooruvõitu, võimaldades Movistar Riders võtta mugav 11-4 pool.

Alexander "Alex" Masanet ja co. võttis teise püstoli panna Vedelik raskes olukorras ja hoolimata sellest, et NA meeskonnal õnnestus koguda viis vooru, ei suutnud nad takistada oma vastast võtmast lõpuks 16:9 võitu. sunpayus eriti väärib tunnustust oma uskumatu esituse eest esimesel poolajal.

Movistar Riders võtsid järjekordse püstolivõidu, et avada oma rünnak Inferno vastu ja nad asusid kokku panema järjekordset koletise T-pooli, näidates kaunilt koordineeritud rünnakut, mis korduvalt purustas Vedelik kaitsjaid ja leidis seadistustes lünki. Nihe kaitses, mis nägi Vedelik banaanikontrolli vaidlustamine kolme mängijaga kandis vilja, NA meeskond sai neli vooru, kuid siiski suutsid nad kaotada paar pool-buy vooru, et raisata võimalikku tagasitulekut ja poolaeg lõppes 10:5 hispaanlaste kasuks.

SunPayus oli kogu seeria koletis

Teine püstol läks teele Vedelik et anda endale lootust, said nad vägisi ostuga võitu, mis näiliselt selle lootuse kaotas, et võita oma jõud, et see uuesti leida. nick "nitr0" Kaneel ja co. suutis mõneks ajaks stabiliseerida, näis, et kogu meeskond aktiviseerus, et panna Movistar Riders esimese reaalse surve all olid nad vastu pidanud kõik seeriad, saades seisu 10-11. Nagu selles matšis NA meeskonna jaoks liiga sageli juhtus, kaotasid nad osalise ostu vastu, ähvardades oma tagasituleku raisata.

Uskumatu 1v3 sidur saidil A o Vaata järgmises voorus paistis andvat oma meeskonnale hingamisruumi, kuid Movistar Riders sunnitud jälle ja maagiline 3k koos CZ alates Alexander "mopoz" Fernández-Quejo Cano võitis veel ühe vooru ja iseloomustas teise poolaja hektilist olemust. Sel hetkel Vedelik võtsid lõpuks mängu kontrolli oma kiire tempoga rünnakuga, püüdes ikka ja jälle hispaanlasi, eriti YEKINDAR banaanil ja NA pool lõpetas mängu lõpuks 16:14, et viia meid otsustajani.

Movistar Riders võitis oma neljanda püstoliraundi, et alustada Vertigo CT-poolt, muutes selle enne 3:0 juhtima. Vedelik viskasid vastastele mõned kiire tempoga raundid, haarates järgmisest neljast viis. Nüüd hakkas Hispaania meeskond taastaotlemisel edu saavutama ja nad saavutasid edu, kuni raha lõppes. Vedelik; Movistar Riders asus teisele perioodile 10:5 juhtima.

Hispaanlased võitsid veel ühe püstoli, viies nende tulemuse 5/6, kuid kangelane mängib Keith "NAF" Markovic võitis Vedelik järgnev voor ja tekitatud majanduslik kahju viis tema meeskonna seisu 10-11. Movistar Riders taastunud, saavutades edu avamiskildude leidmisel rambil ja koos SurmZz' keskpaik varitseb, võites kolm järjest, et jõuda 14-10.

NAF eest tuli taaskord appi Vedelik, võites voorud üksteise vastu oluliste mitmete tapmistega, kuid kiire B-tabamus Movistar Riders nõrga ostu korral panid nad 15-12 tasemele ja nende vastased jätavad majanduse prügikasti. Vedelik ei suutnud oma nõrga ostuga vastu pidada ja Movistar võitis 16:12, et end poolfinaalis viia.