NAVI võitis Heroicu, et seadistada G2 vaste PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

NAVI võitis Heroicu, et seadistada G2 sobitamine

Natus vincere võidetud Kangelaslik kolmest kaardist koosnevas seerias, kus meeskonnad kaklesid enne kahe tasavägise kaardiga Mirage'is (16-14) ja Infernos (14-16). Natus vincere lõpetas mängu Overpassil (16-7) pärast mitmeid tehnilisi probleeme ja pikki viivitusi. Oleksandr "s1mple" Kostljev oli üllatavalt seeria kõrgeima reitinguga mängija, kuigi Casper "cadiaN" Moller andis talle Mirage'is raha järele.

Loe edasi

Tehnilised probleemid põhjustavad EPL-is kahetunnise viivituse, järgneb frustratsioon

Võit seab Natus vincere mänguks uue välimuse vastu G2 veerandfinaalis reedel kl 19:00 . KangelaslikNüüd keskendutakse RMR-ile, mille vastu nad alustavad oma kampaaniat SAW oktoobril 4.

s1mple oli hoolimata püsivatest tehnilistest probleemidest heas tujus

Kangelaslik alustas Mirage'i nagu põlev meeskond, kui nad võitsid püstolivooru ja hüppasid 9:1 juhtima. cadiaN sai korduvalt paremaks lihtne mitmes AWP duellis, kuna SRÜ meeskond nägi poolaja alguses masendunud. Denis "Elektroonika" Šaripov astus üles, kui Natus vincere vajas teda kõige rohkem, võites 1vs2 siduri, et mängu suund täielikult pöörata. Ringiga purustas ta Kangelaslik majandus, mis ei taastunud ühelgi poolajal täielikult. Asjad muutusid natuke ohtlikuks Natus vincere, nagu neil vaja oli Ilya “Perfecto” Zalutskiy's sidur, et päästa nad kaotusest täieliku ökonoomsuse vastu, kuid skoor lõppes pärast nende viie raundi pikkust seeriat siiski 9:6.

Natus vincere ei suutnud teist poolaega kuumalt alustada, nagu nad tahtsid Kangelaslik võitis esimese relvaringi ja suutis võita jõuostu sõjad. See viis nad enne 13:9 juhtima täiuslikKangelaslik B-kaitse tähendas, et skoorid viigistati peagi 14:14. Natus vincere kindlustasid viis vooru järjest, et lõpetada kaart 16-14, saades üle oma kehvast algusest ja viies seeria Infernosse.

Natus vincere olid sulgemisel palju edukamad Kangelaslikagressiivsus esimese poolaja alguses, tühistades nende püstoliringi võidu viie raundi pikkuse seeriaga, mis algas paari muljetavaldava skaudilöögiga lihtne. Natus vincere hoidis eduseisu kuni poolajani, vaadates mugav latti kaotus 3vs5 olukorras vastu Kangelaslik's püstol osta.

Natus vincere haaras pärast püstoli võitmist mängul kaelast ja saavutas viiepaulise edumaa. cadiaN oli ainuke oma meeskonnaliige, kes järgmises voorus ostis, tema püss andis kolm tapmist ja muutis mängu hoogu. Natus vincereMängu eduseis vähenes iga hetkega ning mõlemad meeskonnad võitsid mõnest ebasoodsast olukorrast vooru. James "jabbi" nygaard astus üles, et saada Banana kolmekordne löök, et alustada neljavoorulist jada, mis võimaldas neil lõpetada kaardi seisuga 16-14.

Ülesõidu esimestel ringidel olid mitmed tehnilised pausid Natus vincere mängijad, kellel on raskusi, mis muutsid neil mängimise võimatuks. Ringi keskel juhtus mitu krahhi, kus mäng jätkus tavaliselt seisuga 5:3. lihtne nägi välja sama soojenenud kui kunagi varem, saades esimese kahe vooruga neli tapmist, viies oma meeskonna 7:3 ette. Kangelaslik paistis, et kahetunnine viivitus oli teda rohkem mõjutanud, kaotades lõpuks poolaja seisuga 10:5 pärast poolaja kahe viimase vooru saamist.

Viktor "sdy" Orudžev kindlustas oma meeskonnale kolmiktapuga teise püstolirauendi ja Natus vincere nägi sellest ajast alates kontrolli alla. Nad kaotasid teisel poolajal vaid ühe vooru, lõpetades peaaegu kuus tundi kestnud maratonisarja võitjatega 16-6.