Autsaiderid lõpetavad FURIA ümberpööramise ja pääsevad EPL-i veerandfinaalidesse PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

Autsaiderid lõpetavad FURIA ümberpööramise, pääsevad EPL veerandfinaali

Välimised on ESL Pro League'i 16. hooaja veerandfinaalis pärast 2:1 triumfeerimist FURIA. Venelased loobusid oma kaardivalikust Ancientist 11:16, põrkasid Vertigole tagasi 16:10 ja domineerisid Infernol 16:6. Evgenii "FL1T" Lebedev säras sarja kahel viimasel kaardil, kui ta lõpetas Vertigo ja Inferno reitingutega vastavalt 1.43 ja 1.72.

FURIA konkurentsist 9.-12. kohaga, mis on kaugel nende EPL-i 15. hooaja kampaaniast, kus nad jõudsid poolfinaali ja saavutasid kokkuvõttes 3.-4. Välimised, teisalt on saavutanud ühe oma selle aasta kõrgeimatest suurüritustest, olenemata sellest, kuidas nende ülejäänud EPL-i jooks kulgeb.

FL1T aitas Outsidersi edule kaasa

Välimised tõmbas Ancientile esimese vere ja saavutas varakult 6:2 eduseisu Džami "Jame" Ali muutis rünnakut pidevalt üles, mängides kaardil laiali või keskendudes ühele pommipaigale. FURIA Poolaja viimasel poolel pööras olukord ümber ja võitis viimasest seitsmest raundist viis, vähendades lõpuks vaheajal oma kaotusseisu ühele. Juri "Yuurih" Santos suurendas oma meeskonna taastumist ja lõpetas esimese poolaja tablool 12 tapmisega, millest kümme tabasid viimase seitsme vooru jooksul.

Andrew "ArT" Piovezan's pool alustas teist perioodi domineerivalt, kogudes viis järjestikust vooru as Välimised osutas kaitses peaaegu mingit vastupanu. SRÜ meeskond katkestas 21. mängus vastaste seeria ja näitas võitlust mängu surevas faasis, kuid ei suutnud lõpuks vastust leida. FURIA's agressiivsus ja suurepärane kohalolek kaardil. Brasiillased võitsid Ancienti 16:11 ja seeria 1:0 juhtima asusid Vertigo kaardivalikusse.

Vertiigo algas täpselt nagu Ancient puhul Välimised kindlalt juhtima 6:2. Jame ja ettevõte ei lasknud seekord oma eelisel käest libiseda, kuna venelased läksid tänu kindlale kohapealsele kontrollile 11:4 üles. FURIAmajanduslikud võitlused. artT oli brasiillaste poolel ainuke staar esimese poolaja reitinguga 1.56 ja ässaga 21. voorus, kuna ülejäänud meeskonnal oli raskusi mõju avaldamisega.

FURIA lõi poolajalt tulles esimesed kolm vooru, et vähendada vahe neljale, kuid Välimised lõi kiiresti tagasi ja jõudis kaardipunkti kell 15-8. Brasiillased ei tahtnud ilma võitluseta hakkama saada ja võtsid siiski vastastikku ringid Välimised' eduseisust oli lihtsalt liiga palju üle saada, sest venelased saavutasid Vertigo 16:10 ja saatsid seeria Inferno mängus otsustaja.

Brasiillased lõid esimesena ja said avapüstoli, kuid sealt edasi oli kõik Välimised kes hoidis poolajaks hämmastavalt 11:4 eduseisu. FURIA paistis täiesti kadunud isegi peale külgede vahetamist, mis andis Jame's mehed avage kaardi ja seeria punkti 15-4. FURIA tegi viimase hingetõmbe, et proovida end mängu tagasi tuua, kuid skoor oli lõpuks liiga kättesaamatus FL1T andis viimase löögi kaardi kokkuvõtmiseks 16-6.

VälimisedJärgmine kohtumine toimub A-alagrupi võitjate vastu Elujõud reedel kl 15:30 ESL Pro League'i poolfinaalikoha eest.