Spirit võitis FiReLEAGUE Global Finals PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

Spirit võitis FiReLEAGUE ülemaailmse finaali

Vaim on võitnud FiReLEAGUE ülemaailmse finaali pärast parimat tulemust PaiN. Vaatamata 16:12 kaotusele Dust2-l, tõid venelased selle tagasi Nuke (16-8) ja Vertigo (16-10) võitudega.

Võit eest Vaim tuleb pärast seda, kui meeskond ei pidanud algselt üritusel osalema. See oli TeamOne kes kvalifitseerusid läbi Põhja-Ameerika kvalifikatsiooni, kuid kui nad ei saanud osaleda, kutsuti lõplikud võitjad.

Spirit soovib jätkata oma head vormi majoris
(Krediit Hara Amorós / Flow FiReLEAGUE)

Kuni finaalini, Vaim tundusid peatamatud, kuna nendega hõlpsasti toime tuli WINDINGO ja 9z kahe 2:0 võiduga. Igor “Imeline” Ždanov oli meeskonnale teed juhtinud, pannes esimeses mängus reitingu 1.36 ja järgnes sellele 1.76 teises mängus.

Teised kohad olid samuti heas vormis, tulles finaali Rodrigo “Biguzera” Bittencourt millel on koletis esitus panna keiserlik poolfinaalis konkurentsist väljas. Raputava esitusega vastu MASONILINE esimeses voorus nende selja taga, PaiN nägi finaalis head võitlust.

Finaal läks lahti PaiNDust2 kaardivalik, mille vastased alustasid suurepäraselt domineeriva püstolipauriga, mis viis kiiresti järjest neli lasku. Siiski koos Felipe "Skullz" Medeiros teed juhatades, PaiN võitlesid end mängu tagasi. Esimene poolaeg lõppes 8-7 kasuks Vaim aga kui pooled vahetusid PaiN Vaatamata teisele tasemele ja vaatamata sellele, et mängupunktis oldi kolm vooru, näisid brasiillased oma 16:12 võidus siiski domineerivat.

Sealt edasi domineerimine, et PaiN oli kuvatud peatunud. Nende vastased pöörasid teisel kaardil lauad nende poole, as imeline jätkas oma head vormijooksu, kuid see oli Robert "Patsi" Isjanov kes avas erineva taseme, viis tema 28 tapmist meeskonna Nuke'i 16:8 võiduni.

Vaatamata teise kaardi ühekülgsusele näis Vertigo olevat võistluslik finaal parim kolmest finaalis. PaiN võitis püstolivooru. Mäng muutus aga kiiresti konkurentsivõimelisest as Vaim võitis üksteist vooru järjest ja lõpetas poolaja 12:3. Teisel poolajal skullz oli tagasituleku eesotsas, mis nägi PaiN saada seitse T-vooru, kuid sellest ei piisanud. Lõplik kaart lõppes 16-10 ja Leonid "chopper" Višnjakov- juhitud salk heiskas karika.

5-8. Taani MASONILINE - $ 1,500

Turniirivõit on oluline Vaim kuna nad pööravad nüüd oma tähelepanu IEM Rio Majorile. Brasiilia ürituse Legends Stage, millele Venemaa pool on kvalifitseerunud, algab 5. novembril.