Suve suurimad turniirid on siin PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

Kohe on suve suurimad turniirid

Bitcoin Chaser - 11. juuni 2021

Soe päike, sinine taevas… 2021. aasta suvi on käes! Me armastame suve sama palju kui järgmist inimest, kuid olgem ausad, see pole ainult suurepärase ilma tõttu. Meie jaoks tähendab suvi üht: Eurot ja Copa America avalöögi.

Stake online-kasiino peab tundma sama, sest nad on käivitanud ülipõneva võistluse, et aidata meil hooajal sisse elada. Stake'i varajase värava väljamakse on panustajatel võimalus teenida oma panustega võitu, mis tehakse mängu esimese viieteistkümne minuti jooksul! Saate panustada ükskõik millisele euro- või Copa America mängule, omal valikul.

Stake kasiino märgib, et pakkumine kehtib esimesele panusele kliendi ja mängu kohta. Panuseid tuleb teha ainult 1×2 turgudele, mängueelsetele ja ainult üksikmängudele. Löödud värav ei pea olema esimene värav ja mõlemale meeskonnale võib võitjana välja maksta, kui mõlemad löövad värava esimese 15 minuti jooksul. Maksimaalne väljamakse on $250, minimaalne panus $5.

Eurod, nagu rahvasuus tuntud, on UEFA Euroopa meistrivõistlused. The turniir toob kakskümmend neli Euroopa parimat rahvusmeeskonda kokku kalendri ühel põnevaimal jalgpallimeistrivõistlusel. Sel aastal toimub UEFA EURO 2020 11. juunist 11. juulini 2021. Ühtlasi on see turniiri 60. sünnipäev, mis teeb selle eriliseks. Copa America on maailma vanim toimuv rahvusvaheline jalgpallivõistlus, mis asutati 1916. aastal. See on peamine meeste jalgpalliturniir, mis toimub CONMEBOLi rahvusmeeskondade vahel.

Miks mitte vaadata panuste tegemise ajal ka ülejäänud Stake’i veebikasiinot? Stake on ainulaadne ja põnev puhas Bitcoin kasiino, kus on hämmastav valik uudseid patenteeritud mänge. Edu!

Kas soovite Stake'i kohta rohkem teada saada? Vaadake meie Panuse kasiino ülevaade.