Vitality parim fnatic, et Malta PlatoBlockchain Data Intelligence'is võitmatuks jääda. Vertikaalne otsing. Ai.

Vitality parim fnatic, et jääda Maltal võitmatuks

Elujõud jääb ESL Pro League'i 16. hooaja A-grupis alistamata fnatic, 2-1. The Dan "apEX" Madesclaire-juhitud koosseis kannatas Nuke'i avakaardil 6-16 jahistamist, enne kui lõpetas tagurpidi pühkimise vastavalt 16-12 ja 16-11 võiduga Infernol ja Mirage'il.

Mathieu "ZywOo" Herbaut jätkab turniiri juhina individuaalselt, prantslasel on seeria keskmine reiting 1.32. Elujõud püüavad hoida oma tugevat esitust turniiril seni, kuni nad vastamisi lähevad Natus vincere 3. septembril kl 19:30 , kus võit tagaks Euroopa mixile koha play-off 'is.

fnaticteisest küljest on saanud A-grupis teise järjestikuse kaotuse pärast seda, kui algselt alustasid tugevalt kliinilise võiduga. Ninjad pajamas avamängus. Euroopa kombain loodab naasta õigele teele, kui nad lähevad vastu Vaim 3. septembril kl 16:00 .

ZywOo on üritusel seni esitanud tugevad numbrid

fnaticNuke'i valik sai sarja käima William "mezii" lustimees ja ettevõte alustas oma T-poolset pingutust paremal jalal, kui nad asusid lauale 4:0 juhtima. Ei läinudki kaua aega Elujõud vastata aga, viies asjad 5-5 ummikusse tänu suurepärasele 13-6 KD esitusele Lotan "Spinx" Giladi. fnatic taastus siiski poolaja lõpus, lisades viimasest viiest raundist neli, et uhkeldada mugava 9:6 eduseisuga.

fnatic ei vaadanud kordagi kaitsele tagasi, lülitus välja Elujõud igal sammul, et võita seitse vooru põrgatamisel ja postitada veatu CT-külg. Must-oranži uus värvatud, Dion "FASHR" derksen, oli tema meeskonna silmapaistev mängija, saavutades keskmise reitingu 1.52 ja 85 ADR-i. fnatic võidule 16:6.

mezii oli tabeli tipus 20 Nuke tapmisega

Elujõud ja fnatic vahetasid lööke Inferno alguses, kumbki pool ei suutnud ummikseisust välja murda, kuna nad istusid surnud isegi nelja löögi korral. Vintage esitus autor Freddy "KRIMZ" Johansson CT-poolel oli ainus asi, mis hoidis fnatic kaardil, kus 28-aastane mees saavutas järjekindlalt mõju viie multi-kill raundi ja 18 fragiga, võimaldades tema meeskonnal olla poolajal vaid ühe ringi võrra tagapool.

Esimese poolaja võitluslik olemus jätkus ka pausilt väljudes, mõlema poole nappide raundivõidudega läks napilt fnatic kui nad jõudsid esimesena kahekohalise arvuni, 10-9. 4K koos P250 by tipp 20. voorus lubatud Elujõud hoo ära haarama, meeskond lööb selle lumepalliga, et joosta seisu 14:10. Igasugune võimalus a fnatic comeback katkes peagi siit edasi, nagu Spinx peatama löögi B saidil 28., et lukustada Infernos, 16.-12.

Spinx on jätkuvalt Vitality jaoks kindel investeering, kuna ta juhtis oma meeskonda Inferno reitinguga 1.47

Mirage mängis sarja kolmanda ja viimase kaardi võõrustajaks Elujõud 3:1 juhtima T-poolel, et pall veerema panna. Põgusa vormijooksu sai küll fnatic kuni viis ringi, kuid edukad sidurid mööda Spinx ja ZywOo hoitakse Elujõud kindlalt juhiistmel, kuna poole lõpuks oli neil kümme vooru.

see Elujõud edu suurendati veelgi, kui teine ​​poolaeg algas tipp'i väed valivad oma vaenlased kaitses laiali, et 14:8 juhtima. fnatic vastasid küll kolme ringiga, et ellu jääda, kuid see pingutus oli liiga väike, liiga hilja, nagu Elujõud saavutas kahes viimases voorus Mirage'i 16-11. Eelmainitud duo of ZywOo ja Spinx olid Elujõud's vahe tegijad, paar panustas oma meeskonna kaardivõitu vastavalt 29 ja 25 tapmisega.