Vitality alistas NIP-i ja võitis BLAST Fall Groups PlatoBlockchain Data Intelligence'is teise võidu. Vertikaalne otsing. Ai.

Vitality alistas NIP-i ja võitis BLAST Fall Groupsis teise võidu

Elujõud kindlustas oma teise võidu BLAST Premier Fall Groups 2022 mängul pärast 16:12 võitu Ninjad pajamas Inferno kohta. Dan "apEX" Madesclaire's mehed on lukustanud oma koha A-alagrupi ülemises klassis ja loodavad tagada parema positsiooni väljalangemise etapis.

Lotan "Spinx" Giladi oli debüüdiga võrreldes vaiksem matš OG päeval, kuid avaldas siiski muljet oma esimesel väljasõidul Infernos alates 2021. juulist.

Ninjad pajamas langevad alumisse klassi ja lähevad vastamisi võitjaga Astralis vs OG hiljem reedel, et saada ürituse järgmises etapis parem seeme.

ZywOo fantastiline Vitality võidu ajal Infenrol

Elujõud avas Inferno kiire püstolipauku A kohas, kuid nende edasitung peatati kiiresti Ninjad pajamas's sunnitud ostma. Euroopa mix võttis veidi aega, enne kui ta uuesti jalule sai, kuid ei suutnud A as mitut hitti konverteerida Hampus "hampus" Poser ja Fredrik "REZ" Sterner hoidis neid iga kord eemal. Lõpuks ZywOo võttis asja enda kätte ja sai võimust Elujõud hilise tagasitulekuni, võttes viis järjestikust vooru, et saavutada poolaja 8-7.

. tipp-juhitud meeskond jätkas oma võiduseeriat pärast poolevahetust, kindlustades teise poolaja esimesed viis vooru enne Ninjad pajamas sai tahvlile. Rootslased suutsid poolaja lõpus paar raundi kokku lüüa, kuid ei suutnud oma seeriat tagasitulekuks muuta ja lõpuks loovutati seisuga 12:16.

ZywOo jätkas oma tavaliste näpunäidetega CT poolel ja lõpetas matši tulemusega 30-17 KD. See oli hiilgav järg, kuna AWPer jätkas oma suurepärast vormi, mida nähti esimeses kohtumises OG milles ta registreeris fantastilise 1.68 reitingu.