Vitality top EPL Group A võiduga NAVI üle; lukustada playoffi PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertikaalne otsing. Ai.

Vitality top EPL Group A võiduga NAVI üle; lukustada play-off

Elujõud on broneerinud koha ESL Pro League'i 16. hooaja play-off'is pärast A-grupi esikoha saavutamist NAVI üle, mis on esimene kord, kui Dan "apEX" MadesclaireUkraina väed on saavutanud võidu Ukraina-Vene poole pärast, kui nad aasta alguses rahvusvahelisse nimekirja läksid. Seeria lahendamiseks kulus kõiki kolme kaarti, Inferno võit Natus vincere andes teed tagurpidipühkimisele Elujõud Mirage'il ja viaduktil.

Võit tähendab seda Elujõud alustab oma play-off’i veerandfinaalis, sest nüüd on neile kindel oma grupi esikoht, ning samuti päästetakse Ninjad pajamas kõrvaldamisest, mis oleks olnud reaalsus, kui Oleksandr "s1mple" Kostljevpool on võidu kindlustanud. Võitlus A-grupi kahe viimase koha pärast on samuti avatud viimasele mängupäevale, kus on isegi võimalus, et Natus vincere ärge tehke seda läbi, kui tulemused ei lähe soovitud viisil.

ZywOo tegi sarjas suurepärase esituse, lõpetades reitinguga 1.36

Viktor "sdy" Orudžev oli seeria alguses NAVI jaoks erinevuste tegija, lammutades Elujõud'i katsed pääseda Inferno A pommipaigale vooru järel kõrvuti lihtne kui meeskond tõusis vaheajale olulise 11:4 juhtima. See voorude lisapuhver osutus võtmeks Elujõud alustas tagasitulekut teisel poolajal Mathieu "ZywOo" Herbaut ja Lotan "Spinx" Giladi kombineerides, et aidata oma meeskonnal tõusta kümne vooruni, kuid kolmest mitmest tapmisest lihtne aitas NAVI-l tehingu sõlmida ja kaardi üle joone viia, 16-10.

Mirage tõi kaasa loodete muutuse as Elujõud põrkas tagasi, kuigi skoor oli palju tihedam, kuna meeskonnad olid suure osa esimesest poolajast võitluses eduseisu pärast. Natus vincere teisendas peotäie T-külje eeliseid murdumise tagaküljelt lihtne ja Valeriy "b1t" Vahhovski vaheajal 8:7 eduseisu lukustada, kuid Elujõud vastasid samamoodi, kui nad olid rünnakul, suurepärane esitus alates Peter "dupreeh" Rasmussen skoori aitamine võidab käputäies pöördelistes voorudes as Elujõud jõudis matšipunkti esimesena. Näis, nagu oleks Natus vincere võib sundida lisaaega, kaks suluseisu, mis viivad tulemuseni 15:14, kuid topelttapmine Emil "Magisk" Küps ja Spinx tegi sellele lootusele lõpu ja viis sarja ülesõidu otsustajale.

Estakaadi saag Natus vincere asuda taas varakult juhtima, muutes püstolivõidu 4:0 eduseisuks. See võttis ässa tipp saada Elujõud laual, kuid sealt hakkasid nad hoogu koguma, liikudes üles, et murda kuus vooru. Kaitsesse asudes võttis rahvusvaheline meeskond täieliku kontrolli enda kätte, ZywOo mängisid nende poolelt ühtset kaitset, mis jättis NAVI lolli välimuse. sdy's katsed rünnata läbi koletise ja b1t's A varitsemine osutus enamuses voorudes ebaefektiivseks ja lihtneLoodete muutmiseks ei piisanud kangelaslikkusest, Natus vincere lisades nende arvele vaid kolm vooru Elujõud pani asjad kinni 16-12.