woxic tähed kui Eternal Fire võidavad Liquid PlatoBlockchain Data Intelligence'i. Vertikaalne otsing. Ai.

woxic tähed kui Eternal Fire võidavad Liquidi

Igavene tuli on võitnud Vedelik kahe kaardi seerias, võites Vertigo (16-13) ja Inferno (16-11). tasuta “Voksiline” eker oli matšis domineeriv, kogudes Vertigol 34 tapmist ja Infernol 31, saades keskmiseks hinnanguks 1.78.

Igavene tuli hoida oma ESL Pro League'i playoffide unistust elus, võites mänguga 2:0 Movistar Riders ootavad neid viimasel mängupäeval.

Teisest küljest Vedelik on raisanud varajase võimaluse kindlustada koht esikolmiku hulgas, kuid on endiselt võidujooksus, et pääseda play-offi. Järgmisena võtavad vastu põhjaameeriklased Cloud9 pühapäeval lootuses saada kolmas võit, et hoida end playoffis.

woxic näitas sarjas domineerivat vormi

Pärast eilseid võitlusi kaardil, Vedelik uudishimulikult otsustas alustada terrorismi poolelt Igavene tuli's Vertigo valik. Jonathan "EliGE" Jablonovski esitatud Vedelik püstoliring quad-killiga, kuid Igavene tuli vastasid kohe omapoolse vooruga. Türgi meeskond asus 5:2 juhtima woksiline alustas mängu suurepäraselt mitme mitme tapmisega, kuid edumaa ei kestnud kaua. Vedelik peagi viigistas seisu ja näis, et nad on poolaja võitmas, kuid Igavene tuli vastas üliolulise raundiga, kus nad olid relvastatud vaid püstolitega, et pool 8-7 välja lüüa.

Teine poolaeg kujunes üha nigelamaks, mõlemal meeskonnal oli raskusi mängu enda kätte võtmisega, kaotused püstolite vastu ja poolaja lugu üksikud möödalaskmised. Varem vahetasid meeskonnad ringid avaringis Nokkimine "Osee" Ohm’s vahele jäänud kaadrid hinnaga 10-10 Vedelik. Nende majandus läks katki ja nad langesid 10-13, kusjuures meeskonnad vahetasid pärast seda ringe. woksiline ja Ismailcan “XANTARES” Dörtkardeş andis kaardi otsustava hetke, kuna nende kaks kangelast AK-47 tegid kaks sisenemistapmist, et panna Türgi pool kaardipunkti ja sandistama. Vedelikmajandust, sulgedes lõpuks kaardi 16.–13.

Vedelik sai Infernos kuuma alguse, eitades Igavene tuli’s püstoliringivõit seitsmeraundilise seeriaga. Kuna tulemus näib türklaste jaoks sünge, XANTARES tegi kolmiklöögi, mis muutis mängu hoo täielikult ümber. Igavene tuli tuli tagasi, et võita poolaeg 8:7, koos woksiline poolajal 21 tapmist, sealhulgas vapustav 1vs2 sidur.

Teine poolaeg algas sellega Igavene tuli jõu-ostmissõdade eesotsas, kui nad võidutsesid kiiresti 13:9 juhtima. Püstoli sööst A kohas purustas Vedelik ökonoomsus, mille tulemusel saavad nad CT poolel vaid kaks vooru ja sealt edasi veel üks uskumatu sooritus woksiline osutus liiga palju, et hakkama saada Vedelik kuna nad kaotasid kaardi 11-16.