2021 Dakar Rally – InstaForex Loprais Team az 5. helyet szerezte meg a PlatoBlockchain Data Intelligence kategóriában. Függőleges keresés. Ai.

2021 Dakar Rally - Az InstaForex Loprais Team az 5. helyet szerzi meg

Az InstaForex Loprais csapata megmutatta mindenkinek, milyen merész és bátor tud lenni! Ráadásul ismét bebizonyosodott, hogy nemcsak a KAMAZ, az IVECO és a MAN lehet félelmetes rivális.

A csapat saját pályáján zseniálisan versenyzett ezekkel az acéltitánokkal a sivatagban. Képzeld csak el: 7646 km homokon, köveken, földön és aszfalton, 310 pálya a rajtnál, 104 pálya, amely elhagyta a versenyt, 13 nap küzdelem, 12 nap maraton és 60 lecserélt gumi.

Ezzel szembesült az InstaForex Loprais Team a maraton során! Ennek ellenére megérte! A csapat az 5. helyet szerezte meg.

InstaForex

Ez egy kiemelkedő eredmény a 10. évfordulója alkalmából partnerség. 2011-ben az InstaForex lett Ales Loprais csapatának címadó szponzora. Nem könnyű felvenni a versenyt a nagy gyári pályákkal, de a Praga V4S DKR kamion, más néven The Lady megteszi.

A 2021-es Dakar-rali a 11 km-es pályafutással, Jeddah-ban kezdődött. Az InstaForex Loprais Team a 6. helyen végzett. A jó rajt a Praga V4S DKR-t a 2. helyre hozta a teherautó kategóriában.

A csapatnak minden nap értékes időt kellett veszítenie a dűnék, a defektes gumik, a csapágy- és fékhibák miatt.

Bár az InstaForex Loprais Team még mindig a piedesztál közelében volt, néhány napon túl sok időt veszített a stáb technikai hibák miatt.

InstaForex

Az ötödik szakasz volt a leginkább megterhelő a Dakar-rali Aleš Loprais, Khalid Alkendi és Petr Pokora számára. Még azelőtt megvoltak a drámában, hogy elkezdték volna.

Sok legénység elakadt a rajtnál navigációs hibák miatt. Az InstaForex Loprais csapata sem volt kivétel. Ebben a szakaszban a csapat 21 percet veszített az éllovastól, és a 15. helyre esett vissza a tabellán.

A kiváló csapatmunka azonban segített a pozíció visszaszerzésében. Hihetetlen volt a tempó, amelyet a piros-fehér Praga V4S DKR bevett, hogy időben utolérje.

Az, ahogy a pálya végighaladt a szakasz legnehezebb részein, a verseny tapasztalt résztvevőit is lenyűgözte.

InstaForex

A maraton utolsó szakasza is gazdag volt drámai eseményekben. A jobb első gumi nem élte túl a lökést.

Belülről szétesett. A javítás után az InstaForex Loprais Team nyolc perccel a győztes mögött fejezte be a szakaszt.

InstaForex

A verseny eredménye szerint a KAMAZ-master team három legénysége mindhárom dobogós helyet megszerezte. Az InstaForex Loprais csapata vett 5. helyen a 2021-es Dakar-ralira.

Alešt mindössze két óra választotta el a bajnoki címtől. Ennek ellenére az InstaForex Loprais Team nem kívánja feladni! Sok győzelem van még hátra!

Ha tele vagy versenyszellemmel, és elhatároztad, hogy bármi áron nyersz, fogadtatás az InstaForexre! Biztosak vagyunk abban, hogy együtt legyőzzük az akadályokat anélkül, hogy kétségek akadályoznák a sikert.

Együtt erősebbek vagyunk! Hiszünk a győzelmünkben!