Az Evil Geniuses legyőzi a Movistar Riderst, hogy megszerezze a második győzelmet az EPL PlatoBlockchain Data Intelligence-ben. Függőleges keresés. Ai.

Az Evil Geniuses legyőzi a Movistar Riderst, hogy megszerezze a második győzelmet az EPL-ben

Gonosz gonoszok vereség után megszerezte második győzelmét az ESL Pro League 16. szezonjában Movistar lovasok 2-0. A spanyol csapat küzdött, hogy hatást gyakoroljon az Overpass T oldalán (9-16), mielőtt elhalványultak a Nuke-val (8-16). Az észak-amerikai alakulat továbbra is bebiztosíthatja a C-csoport első 3-as helyezését, de több eredményre is szüksége lesz ahhoz, hogy az utolsó két játéknapon végigmenjen.

Ez a negyedik egymás utáni vereség Alexander "alex" Masanetemberei az EPL ezen kiadásában, akik már kiestek a rájátszásból, és most a D-csoport alján ülnek, és csak egy térképpel állnak szemben. Folyadék a nevükre. Az utolsó meccs a Movistar lovasok ellen felsorakoznak Örök tűz, a csoport másik küzdő csapata.

autimatic volt a sorozat sztárja a sorozatban 1.60-as értékeléssel

közötti akció Movistar lovasok és a Gonosz gonoszok az utóbbi Overpass térképen indult. Vincent “Brehze” Cayonte 4k-val nyitotta a meccset a pisztolykörben, amivel az észak-amerikaiak korán előnybe kerültek a T oldalon. A 24 éves játékos jól kezdett, de így volt Timothy "automatikus" Ta hogy a legjobban ragyogjon Gonosz gonoszok mivel az amerikai puskás 1.52-es értékelést regisztrált az első félidőben.

Movistar lovasok 3-7-es hátrányból jöttek vissza, köszönhetően annak, hogy megvédték az A bombaterületet Raul "DeathZz" Jordán Nieto jól teljesít a középső területen. A spanyol alakulat a szünetre 7-8-ra ment meg.

Gonosz gonoszokAz áttörés a második félidő elején következett be alex's emberei megszerezték a második pisztolylövést, de nem tudtak építeni erre a sikerre. Az észak-amerikai Deagles leállította a spanyolokat a vécék körül, hogy beindítsa a védekező dominancia időszakát. neaLaNférfiai. Gonosz gonoszok A csapat csak egy kört bukott le a 16-9-es győzelem felé vezető úton.

A dolgok csak rosszabbra fordultak Movistar lovasok miközben küzdöttek azért, hogy hatást gyakoroljanak a Nuke T oldalán. Gonosz gonoszok jól érezték magukat ellenfelük térképen, és az észak-amerikai CT agresszió kezdetben csodákat művelt neaLaN's emberei 9-1-re vezetnek. A kiesés előtt álló spanyol csapatnak sikerült stabilizálódnia, és öt egymást követő fordulóban 6-9-re csökkentette a hátrányt.

Gonosz gonoszok követelte a második pisztolylövést egy döntő hármas gyilkosság jóvoltából Brehze, elindított egy rövid sorozatot, amely az észak-amerikaiakat a győzelem szélére sodorta 13-6-os eredménnyel. autimatikus égett, és együtt Brehze és a Szegény "HexT" Posta, csapatát 16-8-ra győzte le, és ezzel megnyerte a sorozatot.