forZe, ECSTATIC a kiesés szélén Máltán; 1WIN, B8 csatlakozik 1-1 pool PlatoBlockchain Data Intelligence-hez. Függőleges keresés. Ai.

forZe, ECSTATIC a kiesés szélén Máltán; 1 WIN, B8 csatlakozik 1-1 poolhoz

1WIN és a B8 Az IEM Road to Rio Europe RMR A első napján kicsúszott az 1-1. forZe és a ELRAGADTATOTT a svájci csoport második fordulójában. A két orosz fél meccse 30 menetes körömharc volt, amelyben deko 30 öléssel hozta meg a különbséget csapata számára. A B patakon ELRAGADTATOTT ellen 13 menetes visszatérést mutatott be B8 a Nuke CT oldalán, csak azért, hogy a hosszabbításban elejtse a labdát a csatlakozáshoz forZe a torna 0-2-es medencéjében.

A deko 1.61-es eredményt ért el csapata 16-14-es győzelmével

1WIN lendületesen kezdett a Nuke-on, és 5-0-ra eltalálta a támadást az előttük forZe honfitársak reagálhattak. deko Hat menet alatt 10 fraggel hozta meg a különbséget csapata számára, de lehűlt as forZe beállt a védelembe, és elkezdte az egymás elleni fordulókat egészen 7-5-ös vezetéshez. 1WIN csak még egy kört sikerült a félidőben, háromon belül tartani, mielőtt oldalt váltottak.

forZe 11-6-ra növelte előnyüket a második félidő két első fordulója után, de 1WIN a harmadik körben visszavágott, hogy ütési távolságon belül maradjon. Jegor “flamie” Vasziljev társaság pedig egyen belül jutott, 10-11, de forZe egy Tec-9 tripla hátuljáról nyert kényszervásárlást Alexandr "Shalfey" Marenov előrébb maradni. Nem lenne elég azonban elszökni, mint 1WIN folyamatosan védekezett, és a 30. fordulóban megszerezte a vezetést, meccslabdával gólra váltva a győzelmet.

Oroszország

Oroszország

B8 5-1-re feljött a Nuke CT oldalán ELRAGADTATOTT, És cptkurtka023 és a Artem "r1nkle" Moroz már korán vezető szerepet töltenek be csapatukban. Innentől kezdve ők voltak az egyetlen csapat a szerveren, a dánok körről körre ütötték a falat egészen a félidő legutolsó részéig. Egy hármas Benjámin “brzer” Jensen és egy dupla Tobias “kraghen” Kragh Jensen egy másodpercet tettek a táblára a dánok a félidő előtt.

cptkurtka023 vezette a B8-at a Nuke-on 34 gyilkossággal

A második pisztolylövést triplával nyerte az ukrán alakulat cptkurtka023 és duplán Denis "mester" Liasenko, amely fel B8 a meccsponton az indulástól fogva, de ELRAGADTATOTT harcot vívtak bennük az egyoldalú különbség ellenére, és dolgoztak a visszatérésén. A dánok nem hagyták magukat, és falat emeltek, amely B8 fordulóról körre futotta, és hihetetlen 13 meccspontot hagyott ki.

B8 visszaállt a fojtásból, hogy megnyerjen két fegyvert a támadó oldalon a hosszabbításban, amit nem sikerült megtenniük az egész előző félidőben, ami elégnek bizonyult a megegyezéshez, miután oldalt váltottak, amikor a CT-n 19-16-ra zárták a térképet. oldal.