Hősies az EPL rájátszás szélén, miután legyőzte a HEET PlatoBlockchain Data Intelligence-t. Függőleges keresés. Ai.

Hősies az EPL rájátszás szélén, miután legyőzte a HEET-et

Hősies a rájátszás küszöbén állnak az ESL Pro League 16. szezonjában, miután megszerezték a harmadik győzelmet a C csoportban. A dánok legyőzték LAP A negyedik körben, miután felépült a Vertigo elleni nyitóvereségből, 2-1-re zárta a sorozatot, és most 3-1-re áll a körmérkőzésen.

A Heroic a 4. forduló végére bebiztosíthatja a rájátszást

A Heroic biztos helye lesz a rájátszásban, ha a MOUZ legyőzi a Complexityt és/vagy az ENCE az Astralist.

LAP bámulja le megszüntetése

A HEET kiesik a rájátszásért való küzdelemből, ha a MOUZ legyőzi a Complexityt, vagy ha az ENCE legyőzi az Astralist és a MOUZ egy térképet a Complexityről

Teljesen dán derbi vár Hősies csoport utolsó fordulójában, a Casper "cadiaN" Møllercsapata megmérkőzik Astralis vasárnap 19:30 . A negyedik győzelem biztosítaná számukra a rájátszásba kerülést és a csoportelső helyet, de a negyedik nap végére már biztos lehet a továbbjutásuk.

Szilárd egyéni teljesítmények mindenhol jelezték a Heroic győzelmét a HEET felett

1-3-ra állva a veszteséget követően, LAP most a rájátszásért való küzdelemből való kiesés küszöbén állnak, számos más eredményre támaszkodva, valamint az utolsó kör elleni mérkőzésen. MOUZ.

A Vertigo büntetésből való választásnak bizonyult LAP annak ellenére, hogy a franciák nem különösebben ismertek bravúrosságukról a térképen. Az elejétől Hősies Nehéz dolguk volt megakadályozni, hogy ellenfeleik alapértelmezésben az egész térképen kiszemeltet találjanak Aurélien “afro” Drapier és a társaság egészséges vezetést gyűjtött össze a nyitólappal.

A korai siker adott LAP elég párna ahhoz, hogy ellenálljon a dánok válaszának az első félidő végén, amikor is Hősies felhagyott a nyílások feladásával, ehelyett csákányokat és korai károkat talált maguknak, köszönhetően a jól elhelyezett közműveknek a rámpán és a B előcsarnokban.

Végül már csak egy forduló választotta el a két csapatot, amikor LAP áttért a favorizált védelemre. Van pár kuplung innen Pierre “Ex3rcice” Bulinge és a afro megállt Hősies a kulcsfontosságú pillanatokban 9-9 és 11-11 között, az esélytelenek javára billentve a mérleget.

Ugyanabban a szellemben, mint LAP, Hősies inkább az ellenfél gyengeségeit választották, mint a hazai térképet, amikor az Overpasst választották. Csodákat tett a Cadian-vezette osztag, mivel a térkép nagy részében a sebességtartó automatikában voltak, és az AWPer vezette a listákat. Tamás "Djoko" Pávák„s ász az első félidőben és egy mutatós Deagle-kettős a második elején megakadályozta LAP attól, hogy kikerült a térképről, de kényelmes győzelmet aratott Hősies ennek ellenére a sorozat átkerült a Nuke-ba.

A döntéshozó is hasonlóan járt el LAP kinézve a mélységükből, mert nem találtak ugyanolyan szintű sikert a terrorista oldalon, ami segítette őket felzaklatni Astralis a csoport harmadik napján. Egy fumble 5v2-es helyzetben és veszteség csak pisztolyokkal szemben, Hősies úgy tűnt, mindent kézben tartanak.

14-5-ig, Hősies az ujjuk hegyén volt a győzelem, de LAP még mindig megizzasztotta őket, miután egy lenyűgöző visszatérést hajtottak végre. A francia védelem áttörése kihívásnak bizonyult, amely egy ponton szinte lehetetlennek tűnt, amikor a dánok hét egymást követő menetet veszítettek, alig találtak helyet a munkára. Végül egy pisztolyos gyors felső ütéssel találtak egy gyengeséget, és a valószínűtlen győzelemnek köszönhetően áthúzták magukat a célvonalon, bebiztosítva a térképet 16-12-re, a sorozatot pedig 2-1-re.