A Movistar Riders bejutott az elődöntőbe a Liquid PlatoBlockchain Data Intelligence felett. Függőleges keresés. Ai.

A Movistar Riders megszerezte a Liquid elődöntőjét

Movistar lovasok rossz helyzetű Folyadék 2-1 az elődöntőbe jutásért küzdő sorozatban, az Ancient 16-9-re kikapott, az Inferno 14-16-ra kikapott, majd 16-12-re zárt a Vertigo ellen. A spanyol fél lép pályára fáze szombaton órakor 19:00 .

Movistar lovasok folytatják lenyűgöző közelmúltbeli formájukat, és ebben a sorozatban néhány dicséretes T oldalt tettek közzé. Amikor eljött a zűrzavar, nagy fellépéseket tartottak Alvaro "SunPayus" Garcia és a Raul "DeathZz" Jordán Nieto hogy segítsen túljutni a határon.

FolyadékAz Inferno második felében az állítólagos tűzerő-előny nem mutatkozott meg a szerversávon, mivel túl sok eco és részleges vásárlás ellen veszítettek ahhoz, hogy megszerezhessék a győzelmet. Az észak-amerikai csapat, amelyet megerősített Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis, az év eddigi legjobb bemutatóján az ötödik-hatodik helyen zárja az eseményt.

A Movistar folytatta kiváló formáját, és bejutott a legjobb négy közé

Ősi, a válogatott Folyadék, nyitotta ezt a sorozatot, és az NA alakulata küzdött a támadófélben. A Movistar lovasok A pisztolygyőzelem meggyőző 6-1-es vezetésre juttatta őket, mielőtt egy valószínűtlen 3:5 menetes győzelem úgy tűnt, hogy sikerül Folyadék vissza a játékba. A spanyoloknak más elképzeléseik voltak, különösen a csillagokról sunpayus, és nyertek egy részleges vásárlást, hogy a visszatérést még azelőtt megtorpanják, hogy az valóban elkezdődött volna, ami kreatív lendületet jelentett az A webhelyen, amely a munka nagy részét elvégezte.

Folyadék nem talált semmilyen vonóerőt a félidőben, hősiességre volt szüksége Megtréfál “Lásd” Ohm és a Jonatán “EliGE” Jablonowski hogy megtalálják néhány körgyőzelmüket, lehetővé téve Movistar lovasok hogy egy kényelmes 11-4 félidőt.

Alexander "alex" Masanet és co. elvette a második pisztolyt Folyadék nehéz helyzetbe került, és annak ellenére, hogy az NA alakulatnak sikerült felvennie az öt menetből álló sorozatot, nem tudták megakadályozni, hogy ellenfele végül 16-9-es győzelmet arasson. sunpayus különösen az első félidőben nyújtott hihetetlen teljesítményéért érdemel elismerést.

Movistar lovasok Még egy pisztolygyőzelmet szereztek, hogy megindítsák támadásukat Inferno ellen, és hozzáláttak egy újabb szörnyeteg T-fél összeállításához, amely egy gyönyörűen összehangolt támadást mutatott be, amely többször is megroppantotta Folyadék védőket, és hiányosságokat talált a beállításokban. Változás a védelemben, ami látott Folyadék a banánkontroll megvitatása három játékossal meghozta a gyümölcsét, az NA csapata négy fordulóval megszerzett, de még így is sikerült elveszíteni néhány félvásárlási kört, hogy elpazarolják az esetleges visszatérést, és a félidő 10-5-re végződött a spanyolok javára.

SunPayus szörnyeteg volt az egész sorozatban

A második pisztoly az utat járta be Folyadék hogy reményt adhassanak maguknak, megverték őket egy kényszervásárlás, amely látszólag elvesztette ezt a reményt, csak azért, hogy saját erőt nyertek, hogy újra megtalálják. nick "nitr0" Fahéj és co. sikerült egy időre stabilizálódnia, az egész csapat aktivizálódni látszott Movistar lovasok az első igazi nyomás alatt minden sorozatot kibírtak, így 10-11-re sikerült az eredmény. Ahogy az ezen a meccsen túl gyakran előfordult az NA csapatánál, a részleges vásárlás ellen veszítettek, ezzel fenyegetve a visszatérésüket.

Hihetetlen 1v3 kuplung az A oldalon oSee úgy tűnt, hogy a következő körben lélegzethez jutott csapata, de Movistar lovasok ismét erőltetett és egy varázslatos 3k a CZ-vel Alexander “mopoz” Fernández-Quejo Cano nyert még egy kört, és a második félidő hektikus jellegét jellemezte. Ezen a ponton Folyadék végre átvették a játék irányítását, gyors tempójú támadásukkal újra és újra kikapták a spanyolokat, különösen YEKINDAR a banánon, és az NA-csapat végül 16-14-re zárta a meccset, és elvitt minket a döntéshez.

Movistar lovasok megnyerte a negyedik pisztolylövést, és megkezdte a Vertigo CT oldalát, így 3-0-ra vezetett. Folyadék néhány gyors iramú kört dobtak ellenfelükre, és a következő négyből ötöt elkaptak. Most történt, hogy a spanyol alakulat sikert aratott a visszajátszáson, és addig lovagolták ezt a sikert, amíg el nem fogyott a pénz. Folyadék; Movistar lovasok 10-5-re vezetett a második harmadban.

A spanyolok még egy pisztolyt nyertek, így 5/6-ra emelték az eredményt, de egy hős játszik Keith "NAF" Markovic nyerte Folyadék A következő forduló és az okozott gazdasági kár 10-11-re hozta csapatát. Movistar lovasok felépült, és sikeresen megtalálta a nyitó töredékeket a rámpán és a DeathZz' mid leselkedik, zsinórban hármat nyerve 14-10-re.

NAF ismét segítségére sietett Folyadék, egymás utáni fordulókat nyerve fontos többszörös öléssel, de gyors B-ütéssel Movistar lovasok gyenge vétel esetén 15-12-re helyezik őket, ellenfeleik pedig gazdaságot a kukába. Folyadék A Movistar 16-12-re nyert, és bejutott az elődöntőbe.