A Spirit megszünteti a Sprout-ot az IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence-ből. Függőleges keresés. Ai.

A Spirit eliminálja a Sprout-ot az IEM Rio Majorból

Két térkép megnyerése nem más, mint a kettő Szellem és az IEM Rio Major rájátszásába, miután 2-0-ra megnyerték Hajtás. Az oroszok most 2-2-es mérleggel állnak a Legends Stage-ben, és az utolsó fordulóban várják ellenfelüket, amelyet kedden játszanak.

A dán többségű oldal körül Ismail “refrezh” Ali nem tudtak választ találni rá Szellemáltal vezetett T-oldali agresszió Boris "magixx" Vorobiev's tizenegy nyitó killt és most kiesett a Majorból 1-3-as mérleggel.

Patsi 41 öléssel vezetett a Spirit számára a sorozatban

A történet SzellemNuke uralma egy tripla öléssel kezdődött a pisztolylövésben Pavel "s1ren" Ogloblin, az első a sok egyéni játék közül, amely megnyeri a térképet. Az orosz többségű gárda nem rögtön kamatoztatta a lendületet, hanem lemaradt magixx14 öléssel 7-4-re megszerezték a vezetést. Ez csak átmeneti visszaesést jelentene Hajtás mivel az első félidőben sztoikus védelmet nyújtottak. Ez volt a megbízhatósága Lawrence "lauNX" Țârlea és a refrezh ez azt jelentette Hajtás korábban kiegyenlíthette az állást, 7-7 Robert "Patsi" IsyanovNégy ölése az utolsó körben adott Szellem az él.

A második félidő ugyanúgy kezdődött, mint az első, pisztolylövés győzelemmel Szellem. Elhatározta, hogy megáll Szellem attól, hogy elérjék a lépéseiket, Rasmus "Zyphon" Nordfoss nyert egy 1v2 kuplungot, de nem volt elég. Szellem uralta a félidő hátralévő részét, és az utolsó körben három ölésből Patsi kivette belőle a maradék szelet Hajtás's vitorláit.

A Nuke második felében történt földcsuszamlás után Szellem folytatta terrorista oldali képességeik bemutatását a Vertigo című műsorban. Igor “Csodálatos” Zsdanov biztosította azt Hajtás nem terjesztené ki a sorozatot egy harmadik térképre, így csapata 8-2-re vezet. Zyphon igyekezett megtartani Hajtás a meccsen 19 killt kapott, de a hősiessége ismét nem volt elég, hiszen a félidőben 10-5-re alulmaradtak.

SzellemA csapat előnye csak a második félidő elején nőtt. Elrepültek Hajtás az első három körben és egy 1v2 kuplung tól Patsi a negyediket adta nekik. 13-5-ig, Hajtás próbált utat találni a játékba, de ez csak egy villanás volt. Leonid "chopper" Vishnyakovoldala az összes hengerre lőtt közben Zyphon magasan csapata többi tagja fölött állt, és 32 ölése ellenére Szellem 16-8-ra nyerte a térképet.