Borussia Dortmund zapewnia sobie miejsce w Lidze Mistrzów! Inteligencja danych PlatoBlockchain. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Borussia Dortmund zabezpiecza swoje miejsce w Lidze Mistrzów!

Właśnie świętowaliśmy zwycięstwo Borussii Dortmund w finale Bundesligi. Wtedy drużyna piłkarska zmiażdżyła Lipsk i podniosła swój piąty Puchar Niemiec.

Z zapartym tchem oglądaliśmy mecz i prawdopodobnie byliśmy nawet szczęśliwsi niż sami gracze. W rezultacie Borussia Dortmund znalazła się w pierwszej czwórce najsilniejszych drużyn piłkarskich i zapewniła sobie miejsce w Lidze Mistrzów po 33 triumfalnych rundach.

Ildar Sharipov, założyciel i prezes InstaForex, powiedział: „Obecnie InstaForex jest nie tylko brokerem, ale raczej firmą informatyczną, intensywnie inwestującą w technologię i starającą się regularnie oferować klientom nowe innowacyjne produkty. Powszechnie wiadomo, że IT również odgrywa bardzo ważną rolę w piłce nożnej, dlatego szukamy nie tylko wiodącej drużyny, ale także entuzjastów technologii w piłce nożnej, które idealnie pasują do naszej filozofii biznesowej. Z tych powodów naturalnym wyborem było sprzymierzenie się z takim zespołem jak Borussia Dortmund. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z klubem w celu dalszego rozwoju naszych marek na rynkach Azji i WNP”.

W wyjazdowym meczu 33. kolejki, który odbył się trzy dni po finale Bundesligi, Borussia Dortmund wygrała 3:1 z Moguncją. Było to 19 zwycięstwo zespołu w tym sezonie.

Czarno-żółci zadziwili wszystkich swoją spektakularną pracą zespołową i genialną techniką. Podczas meczu Borussia Dortmund wykonała 681 podań, strzeliła na bramkę 13 razy i strzeliła 4 bramki.

W rzeczywistości procent posiadania piłki Borussii Dortmund był dwa razy większy niż przeciwnik.

InstaForex

W ciągu pierwszych 45 minut meczu drużyna strzeliła dwa gole. W 23. minucie obrońca Rafael Guerreiro otworzył wynik Borussii Dortmund.

W 43. minucie zwycięską passę kontynuował pomocnik Marco Reus. Wydawało się, że wynik meczu był z góry przesądzony, ale Mainz nie miał zamiaru tak łatwo się poddać.

W drugiej połowie meczu zaciekle broniła się Borussia Dortmund. W 80. minucie Julian Brandt strzelił trzeciego gola. Mainz otworzył wynik dzięki rzutowi karnemu w ostatniej minucie, ale nie mógł rzucić cienia na zwycięstwo Czarnych i Żółtych.

InstaForex gratuluje zespołowi zasłużonego zwycięstwa i życzy mistrzom jeszcze wspanialszych zwycięstw! W czerwcu będziemy oglądać klub piłkarski grający w Lidze Mistrzów.

Borussia Dortmund weźmie udział w turnieju po raz piąty z rzędu. Jesteśmy pewni, że zespół będzie świętował jeszcze bardziej niezwykłe osiągnięcia i liczy na niezapomniane wydarzenia sportowe w przyszłości.

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Odkąd InstaForex stał się sponsorować Borussii Dortmund, zespół nie opuścił ani jednego turnieju i rok po roku podnosił Puchar Niemiec.

Nasz były partner, Liverpool, zdobył Puchar Ligi Mistrzów UEFA po 4-letniej umowie sponsorskiej w latach 2014-2018 z naszą firmą. Warto zauważyć, że Magnus Carlsen jest na szczycie światowych rankingów FIDE od początku naszej współpracy w 2011 roku.

O InstaForex

Obecnie InstaForex jest jednym z wiodących brokerów na rynku Forex. Liczba klientów firmy przekracza 7,000,000 XNUMX XNUMX osób na całym świecie, a wielkość operacji handlowych InstaForex rośnie z każdym dniem.

W związku z tym InstaForex przywiązuje dużą wagę do zapewnienia nieprzerwanej i regularnej pracy serwerów transakcyjnych, co pozwala na dystrybucję przepływu zamówień klientów między liczne serwery, w tym pośredniczące centra danych.

Historia sponsoringu profili w sporcie na całym świecie przez brokera obejmuje zespół Premier League Liverpool FC i zespół formuł Dragon Racing.

Nagradzany biznes w każdym roku od uruchomienia, InstaForex wygrywał w takich kategoriach jak Najlepszy Broker w Azji, Najlepszy Broker w Europie Wschodniej, Najlepszy Broker Detaliczny Forex, Najlepszy Broker w WNP i wiele innych.

Źródło: https://www.financemagnates.com/ Thought-Leadership/borussia-dortmund-secures-its-place-in-the-champions-league/