Cloud9 2-0 Wieczny ogień po powrocie Overpass PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Cloud9 2-0 Wieczny Ogień po powrocie Overpass

Cloud9 zapewniło sobie drugie zwycięstwo w ESL Pro League po pokonaniu Wieczny Ogień 2-0. Vladislav „⁠Nafany⁠” Gorszkow i firma przetrwała drużynę turecką, zdobywając Dust2 16-12 i pokonując zwycięstwo na Overpass, 16-11.

Zatoka „⁠HObbit⁠” Khasenov i Dmitry „⁠Sh1ro⁠” Sokolov były Cloud9najbardziej wpływowych graczy, Kazachczyk, który spadł z oceną 1.34 na Dust2, a rosyjski snajper z oceną 1.79 na Overpass. izmailkański „⁠XANTARES⁠” Dortkardeş świeciło jasno dla Wieczny Ogień na obu mapach i zakończył z najwyższą oceną w serii na poziomie 1.70, chociaż jego wysiłki nie wystarczyły, aby zapewnić jego drużynie zwycięstwo.

sh1ro był siłą, z którą należy się liczyć na Overpass

Cloud9 wyszedł z bramy kołysząc się na Dust2 as hobbit i Sergey „⁠Ax1Le⁠” Rychtorow wcześnie znalazł się na szczycie tablicy wyników, aby dać swojej drużynie przewagę 6-2. Tempo zmieniło się po Wieczny Ogień znaleźli swój rytm i zaczęli pojedynkować się z rosyjskimi rywalami na każdym rogu, ostatecznie osiągając prowadzenie 9-6 w przerwie. XANTARES i wolny „⁠Woxic⁠” Eker ożył w drugiej części połowy, gdy para uzyskała odpowiednio 1.79 i 1.33 oceny.

Tabele całkowicie się odwróciły w drugim okresie, gdy Wieczny Ogień nie byli w stanie wykorzystać sukcesu w pierwszej połowie i zdobyli tylko trzy kolejne rundy do końca mapy. Cloud9Boczne umiejętności CT pozwoliły im zakończyć Dust2 w stylu i zabrać do domu zwycięstwo 16-12 za sobą hobbit25 zabójstw i ocena 1.34.

Wieczny Ogień pobrał pierwszą krew na Wiadukt dzięki poczwórnemu zabiciu z Ahmet „⁠Paz⁠” Karahoca i kontrolowali większość pierwszej połowy, co dało im przewagę 11-4 na zmianie. XANTARES był w swojej własnej lidze, gdy turecki strzelec zgarnął kluczowe fragi otwarcia i zanotował niesamowite 23-7 KD z 172.9 ADR.

Wpatrując się w siedmiorundowy deficyt, Cloud9 zapewnił doskonałe występy po stronie CT i ostatecznie odniósł zwycięstwo 16-11 na Overpass. Wieczny Ogieńdynamicznego stylu gry i precyzji nigdzie nie można było znaleźć w drugiej połowie, jak nawet w wysokich lotach XANTARES w ostatnich 12 rundach udało się zebrać tylko siedem fragów. sh1ro znacznie zwiększył się dla swojego zespołu i zakończył z 31 zabójstwami na serwerze i oceną 1.79.

Wieczny Ogień mieli przewagę po przerwie na obu mapach, ale nie mogli utrzymać przewagi, ponieważ turecka superdrużyna pozostaje bez zwycięstwa w grupie D. Mają szansę zapewnić sobie pierwsze zwycięstwo w EPL nad walczącym Geniusze zła w kolejnym meczu, który rozpocznie się w piątek o godz 16:00 .