Cloud9 awansuje do etapu Legends po zwycięstwie nad GamerLegion PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Cloud9 awansuje do Legends Stage dzięki zwycięstwu nad GamerLegion

Rozpoczęła się gra eliminacyjna lub progresywna Cloud9 i GamerLegion starcie, jedna drużyna rozpoczęła 0-2, a druga 2-0 na etapie Challengers. Ze wszystkim, o co możesz grać Cloud9 udało im się wygrać i przejść do etapu Legend.

Dla tych dwóch drużyn ich podróż tutaj nie mogła być bardziej kontrastująca. GamerLegion mogą uznać swój wynik za zbyt dobry, ponieważ byli słabszymi drużynami, które podważyły ​​oczekiwania po prostu zostając majorem. Cloud9z drugiej strony był faworytem, ​​zajął czwarte miejsce w rankingu mocy IEM Rio Major HLTV przed imprezą i po powolnym starcie w Rio właśnie przecisnął się przez fazę Challengers.

Dzięki dwóm zwycięstwom na bliskich mapach Cloud9 awansuje do etapu Legend

Przychodząc na ten mecz Dmitry „⁠Sh1ro⁠” Sokolov był najwyżej ocenianym graczem na imprezie, udowodnił to już w pierwszej rundzie Overpass, zabijając trzy osoby Cloud9 wygrał rundę pistoletową. Impet nie trwał jednak długo, ponieważ GamerLegion wrócili do gry po stronie CT. Przez kilka dużych zabójstw na AWP z Frederik „⁠AcoR⁠” Gildstrandi pięknie wykonana sztuka z Nicolas „⁠Keoz⁠” Dgus na Monsterze, GamerLegion byli w stanie całkowicie przejąć kontrolę nad pierwszą połową i prowadzić do 11:4.

Teraz, wchodząc w drugą połowę, ciężar spadł Timofey „⁠Interz⁠” Jakuszin ramiona, gdy znalazł się w rundzie pistoletowej 1 na 1 GamerLegion wygrał. Pomimo utraty naboju pistoletowego, Cloud9 zgłosiło zakup siłowy i przeszedł do następnej rundy międzyz ponownie został ustawiony w pozycji sprzęgła, ale tym razem je zamknął. Rosjanie byli w stanie wykorzystać impet, aby wrócić do gry po swojej stronie CT, przekształcając osiem rund z rzędu. Po ich stronie CT Cloud9 wyglądali bardziej jak oni, ponieważ byli w stanie wycofywać rundy nawet po utracie przewagi zawodnika lub stracie miejsc. W końcówce gra była bardzo zacięta, ale Cloud9 wygrał 16:13.

Mirage zaczął podobnie jak Overpass, z dominacją CT. ale tym razem tak było Cloud9 który objął prowadzenie na początku. W przypadku drugiej mapy z rzędu tak międzyz włożył ważną pozycję sprzęgła i znowu wyszedł na szczyt, ale później GamerLegionodrodzenie, Cloud9 zakończył dopiero połowę wynikiem 8:7.

Cloud9 rozpoczęli, ich drużyna CT była zdecydowana nie dać się zmiażdżyć w serii, odbierając swoim przeciwnikom pierwsze dwie rundy. Wykorzystali wzrost gospodarczy i wyszli na prowadzenie 11-9 po imponującym pokazie fragów Mihai „⁠IM⁠” Ivan. Prowadzenie nie utrzymało się jednak długo, bo do stanu 12:12 doszło do remisu. Rywalizacja toczyła się dalej, a każda runda toczyła się do samego końca, a obie drużyny prawie nie dzieliły nic. Tak było w dogasającym żarzie drugiej mapy sh1ro, za pomocą latającego jednego dotknięcia Sergey „⁠Ax1Le⁠” Rychtorow, który był w stanie dać Cloud9 zwycięstwo 16-13.