Cloud9 odrzuciło Heroic i zapewniło sobie pierwsze miejsce w play-offach Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Cloud9 odrzuciło Heroic i zapewniło sobie pierwsze miejsce w playoffach Rio Major

Cloud9 wyszedł zwycięsko z Heroiczny być pierwszą drużyną, która zapewni sobie miejsce na Etapie Mistrzów, bez problemu wysyłając Duńczyków 2:0 do grupy z bilansem 2:1.

Rosyjska drużyna w dalszym ciągu rozwiewała swoje zmagania na etapie Challengers, opierając się na niewielkich zwycięstwach nad dwoma faworytami przed turniejem FaZe i Natus Vincere poprzez pewne wysłanie Heroiczny wkroczyć do play-offów. Dmitry „⁠Sh1ro⁠” Sokolov i Sergey „⁠Ax1Le⁠” Rychtorow kontynuowali także swoją doskonałą formę indywidualną, a Rosjanie mogą teraz w oczach wielu stać się faworytem do zdobycia trofeum.

Cloud9 wchodzi do play-offów z impetem za sobą

Heroiczny Naprawdę nabrałem tempa dopiero w pierwszej połowie Inferno i będę rozczarowany, że nie będę bardziej konkurencyjny. Poszczególne gwiazdy duńskiej drużyny starały się uzyskać spójny wpływ; jednak nie wszystko stracone, ponieważ przed nimi jeszcze dwie serie, aby zapewnić sobie miejsce w fazie play-off.

Heroiczny nie stawiali większego oporu w pierwszej połowie Vertigo, przegrywając po stronie CT 9:0, zanim w ogóle weszli na szachownicy Cloud9 przypomnieli sobie część swojego rodowodu Vertigo na rok 2021. Seria rund w końcówce pierwszej połowy nie dała rezultatu Heroiczny wystarczająco dużo swobody w drugiej kwarcie i mimo znacznej poprawy Duńczycy ostatecznie przegrali 16:9.

Znacznie zacięta walka miała miejsce w początkowych etapach Inferno, a drużyny przeprowadzały tam i z powrotem pewne wykupy na siłę, co Heroiczny ostatecznie zwyciężył. Z bronią w górze, Cloud9 połączyli serię czterech zwycięstw i wydawało się, że mogą wygrać tę połowę, ale zmarnowali szanse w starciu z bardziej ekologicznymi zakupami i ostatecznie przyznali Heroiczny wąskie zwycięstwo 8-7 w połowie.

Duńczycy nie mogli kontynuować oporu w drugiej kwarcie Cloud9 skupił się na kontrolowanym i metodycznym przestępstwie, które wybrało Heroicznystrona CT od siebie. Casper „⁠CadiaN⁠” Møller i spółka mógł rozegrać tylko jedną rundę, ponieważ Cloud9 zamknięto mapę 16-9.