ENCE wygrywa CCT North Europe Series 2 nad HAVU PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

ENCE wygrywa CCT North Europe Series 2 nad HAVU

ENCE odnieśli zwycięstwo w CCT North Europe Series 2, zabierając do domu nagrodę główną w wysokości 22,000 150 $ oraz 2 punktów w tabeli liderów regionalnego rankingu Champion of Champions Tour po zwycięstwie 0: XNUMX nad HAVU.

struktura „⁠Snappi⁠” Pfeiffer a firma nie miała łatwego czasu w wielkim finale, ponieważ musiała odzyskać znaczne deficyty zarówno w Ancient, jak i Dust2, aby odnieść zwycięstwo nad fińską drużyną. Na pierwszej mapie zajęło to dogrywkę, a na drugiej wszystkie trzydzieści rund ENCE aby odnieść zwycięstwo, kończąc swój bieg przez etap drabinki 16-drużynowej.

Maden zakończył serię z oceną 1.29

Możliwość kuszącego wielkiego finału pomiędzy ENCE i Astralis został wyrwany na początku turnieju, kiedy duńska drużyna została wyeliminowana przez HEET w ćwierćfinale, pozostawiając tytuł as ENCEjest do wzięcia.

Początkowe pojedynki w międzynarodowym składzie przebiegły w dużej mierze zgodnie z oczekiwaniami, wygrywając 2: 0 AGO prowadząc do zwycięstwa w serii 2-1 Punkt końcowy. GamerLegion przetestowany ENCElimity dzięki wygranej na mapie otwarcia w serii i przesunięciu ich do trzydziestu rund w drugiej, ale Snappi a firma zwyciężyła w końcu, aby zorganizować wielki finał przeciwko HAVU.

Ostateczna bitwa rozpoczęła się na Ancient, gdzie HAVU już wcześniej prowadził 5:0 ENCE dostał się na deskę. Maden prowadził po stronie T, dając swojej drużynie szansę na walkę, zdobywając sześć rund do przerwy, ale HAVU rozpoczął kolejny sprzedany start po zamianie stron, prowadząc 12-6, a wkrótce potem 14-9. ENCE pozostał stoicki w obronie, jednak zaprzeczając HAVU szansę na zamknięcie mapy w przepisach i wymuszenie dogrywki przed odniesieniem zwycięstwa dla siebie.

HAVU z powrotem zasiadł za kierownicą w swoim typie Dust2, zaczynając od niesamowitego startu 10-1 po stronie T. ENCE w końcu odnaleźli równowagę i zdołali powstrzymać atak ze strony fińskiej, wygrywając 14 z następnych 17 rund i zdobywając prowadzenie 15-13, zanim zaprzeczyli HAVU powrót w ostatniej sekundzie, zamykający mapę w rundzie 30.