Evil Geniuses pokonują Movistar Riders, aby zdobyć drugie zwycięstwo w EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Evil Geniuses pokonują Movistar Riders, aby zdobyć drugie zwycięstwo w EPL

Geniusze zła zapewnił sobie drugie zwycięstwo w 16 sezonie ESL Pro League po porażce Movistar Riders 2-0. Hiszpański skład miał trudności z wywarciem wpływu na stronę T Overpass (9-16), zanim zniknął na wybór Nuke (8-16). Drużyna z Ameryki Północnej nadal może zająć miejsce w pierwszej trójce w grupie C, ale będzie potrzebować kilku wyników, aby przejść przez ostatnie dwa dni gry.

To czwarta z rzędu porażka dla Alejandro “⁠aleks⁠” Masanetaludzie w tej edycji EPL, którzy zostali już wyeliminowani z rywalizacji w playoffach, a teraz siedzą na samym dole grupy D z tylko jedną mapą przeciwko Ciecz do ich imienia. Ostatni mecz dla Movistar Riders zobaczę ich w składzie przeciwko Wieczny Ogień, drugi walczący zespół w grupie.

autimatic był gwiazdą serialu z oceną 1.60 w całej serii

Akcja pomiędzy Movistar Riders i Geniusze zła zacząłem na mapie tego ostatniego z Overpass. Vincent „⁠Brehze⁠” Kajonte otworzył mecz 4k w pistoletówce, co dało Amerykanom wczesną przewagę po stronie T. 24-latek dobrze zaczął, ale było Tymotka „⁠Autimatic⁠” Ta błyszczeć najbardziej Geniusze zła jako amerykański strzelec zarejestrował ocenę 1.52 w pierwszej połowie.

Movistar Riders wrócili z przewagi 3-7 dzięki swojej zdolności do obrony bombsite A, z Raul „⁠DeathZz⁠” Jordan Nieto dobrze sobie radzi w okolicy środkowej. Hiszpański skład uratował wynik 7-8 przed przerwą.

Geniusze złaPrzełom nastąpił na początku drugiej połowy później alexMężczyźni zdobyli drugą pistoletówkę, ale nie zdołali wykorzystać tego sukcesu. North American Deagles zatrzymały Hiszpanów w pobliżu toalet, aby rozpocząć okres dominacji obronnej dla neaLaNto mężczyźni. Geniusze zła drużyna zrzuciła tylko jedną rundę na swojej drodze do zwycięstwa 16-9.

Sprawy tylko się pogorszyły? Movistar Riders gdy starali się wywrzeć wpływ na stronę T Nuke. Geniusze zła czuli się komfortowo w wyborze map przez swoich przeciwników, a agresja CT w Ameryce Północnej początkowo działała cuda, z neaLaNmężczyźni dążą do przewagi 9-1. W obliczu eliminacji hiszpański skład zdołał się ustabilizować i rozegrać pięć kolejnych rund, aby zmniejszyć deficyt do 6-9.

Geniusze zła zdobył drugą pistoletówkę dzięki uprzejmości kluczowego potrójnego zabójstwa przez Brehze, rozpoczynając krótką passę, która postawiła Amerykanów na krawędzi zwycięstwa z wynikiem 13-6. autymatyczne płonął i razem z Brehze i Jadan „⁠HexT⁠” Poczta, zasilił swoją drużynę do zwycięstwa 16-8, aby wziąć udział w serii.