FaZe kończy wymarzony bieg zawodników Movistar; zorganizował wielki finał przeciwko NAVI PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

FaZe kończy wymarzony bieg Movistar Riders; zorganizować wielki finał przeciwko NAVI

FaZe przejdą do wielkiego finału IEM Cologne po zakończeniu Movistar RidersBieg Kopciuszka, podwyższony poziom formy Hiszpanów, którzy wygrali ESL Challenger Valencia, zanim wkroczyli do Kolonii, strzelając, bijąc MIBR, G2, Witalność, Ciecz w drodze do mety na 3-4 miejscu. Kolarze mogą wrócić do domu po przegranej z podniesionymi głowami, demonstrując imponującą zdolność do rywalizacji na najwyższym poziomie, gdy kończą pierwszą połowę sezonu.

FaZe, tymczasem kontynuowali swoją dominującą passę przez cały turniej w Niemczech, wygrywając z Ancientem po tym, jak wspaniałe sprzęgło 1vs3 zablokowało próbę powrotu Riderów, zanim pokonali Nuke'a, aby wziąć udział w serii. Z ich zwycięstwem, karriganOddziały drużyny przygotowały wymarzony wielki finał przed przerwą w turnieju, biorąc udział Natus Vincere w dogrywce do pięciu, aby określić, kto wejdzie do sezonu poza sezonem, mając koronę jako najlepsza drużyna na świecie.

Dodatkowa chwała jest również online, ponieważ FaZe może zostać pierwszą drużyną, która wygra wszystkie trzy IEM Katowice, Major i IEM Cologne w tym samym roku, ale Aleksandr „⁠S1mple⁠” Kostyliew i firma może dobrze zagrać w spoiler tych nadziei, gdy pokonali drużynę europejską podczas ostatniego spotkania podczas wiosennego finału BLAST Premier. O tym, czy mogą to zrobić ponownie dowiemy się na 16:00 w niedzielę, gdy zespoły zmierzą się łeb w łeb przed wyprzedaną publicznością na LANXESS Arena.

FaZe i NAVI zmierzą się w wymarzonym końcu sezonu

Gdy gra rozpoczęła się w drugim półfinale tego dnia, Hiszpanie zaczęli od wyboru Ancient, ale trudno byłoby odgadnąć, jak wiele, ofensywny początek niesławnej mapy po stronie CT Alejandro “⁠aleks⁠” MasanetaDrużyna nie ma przysług w pierwszej połowie. Wygrana pistoletówki dzięki uprzejmości podwójnych zabójstw od karrigan i Helvijs „⁠Broky⁠” Saukanty dał FaZe wczesna krawędź, późniejsza konwersja przeciwko Movistar Riders' eco dodanie kolejnej rundy do wyniku za start 2-0.

Para podwójnych zabójstw z David „⁠dav1g⁠” Granado Bermudy pomógł jego drużynie odpowiedzieć, gdy wygrali trzy z rzędu, aby na krótko objąć prowadzenie, ale nie trwało to długo FaZe przejął silną kontrolę w tym, co stało się dominującą pierwszą połową. Od tego momentu po stronie T były tylko trzy rundy Movistar Riders udało im się zdobyć więcej niż dwa zabójstwa, z których jedno było w sytuacji 5vs2 tylko po to, by spaść do podwójnego AWP broky i Rudzik „⁠Ropz⁠” Kool, a drugi, w którym zdobyli dwa pierwsze zabójstwa pistoletami, zanim stracili kolejną przewagę 5 na 3 na rzecz europejskiego kombajnu.

Dopiero pod koniec połowy jedna z tych rund została ostatecznie przekształcona, aby zapewnić Jeźdźcom czwartą, kończąc połowę, która była szczególnie ponura dla Alvaro „⁠SunPayus⁠” Garcia, który miał na swoim koncie tylko jedno zabójstwo. Zamiana Hiszpanów na obronę tylko podniosła presję, ponieważ FaZe szybko wygrał drugą pistoletówkę i awansował do przewagi 14-4, ale alexStrona wydawała się dobrze sobie z tym radzić, po części dzięki natchnionemu występowi z dav1g.

Siedem rund prosto po Movistar Riders, a powrót zaczął wcześniej wyglądać na wyraźną możliwość FaZe w końcu udało się dopasować punkt. Wydawało się, że Rides mogą utrzymać wysiłek, ponieważ wygrali kolejną rundę, ale to było wspaniałe? Russel „⁠Twistzz⁠” Van Dulkena to położyło temu kres, zapewniając genialne sprzęgło 1vs3, aby przejąć mapę nad linią.

Nuke był mniej intensywny, chociaż Movistar Riders zdołał wcześnie stoczyć przyzwoitą walkę. Przewaga 4-1 na mapie ustąpiła miejsca silnemu atakowi drużyny T od FaZe, duet Havard „⁠Rain⁠” Nygaarda i ropz łącząc, aby wygrać siedem z następnych dziewięciu rund, ostatecznie przegrywając tylko o jedną rundę do przerwy. Po zamianie stron była to całkowita dominacja od FaZe, prawie kompletna blokada po stronie CT, widząc, że rzucają tylko jedną rundę w drodze do mety 16-9.