FaZe pokonuje Astralis, bezpieczne miejsce w BLAST Fall Final PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

FaZe zdejmuje Astralis, bezpieczne miejsce w BLAST Fall Final

FaZe zarezerwowali swoje miejsce w finale BLAST Premier Fall, wygrywając 2-1 Astralis w etapie ostatniej szansy. Strona europejska została pokonana w awanturze w dogrywce na drugiej mapie Ancient, ale wydawało się, że kontroluje zarówno Inferno, jak i Nuke z odpowiednio 16-9 i 16-10 zwycięstwami.

FaZe będą zadowoleni, że po dość niepewnym początku sezonu zajęli swoje miejsce w jesiennych finałach, w szczególności spadając na 13 i 15 miejsce w rankingu Heroiczny i OG wcześniej w turnieju. Helvijs „⁠Broky⁠” Saukanty, w szczególności miał dobry występ, z licznymi chwytami i wysoką wydajnością fragów, które sprawiły, że jego drużyna mogła odnieść bardzo potrzebne zwycięstwo nad faworytami z rodzinnego miasta.

Z tym wynikiem Astralis zostali wysłani na BLAST Premier Fall Showdown. Duńska drużyna będzie musiała przebić się przez to wydarzenie w porównaniu z takimi jak BIG i Złożoność jeśli chcą wystąpić na ojczystej ziemi podczas jesiennego finału w listopadzie.

Broky był cierniem w boku Astralisa na ostatnich dwóch mapach serii

Inferno był gospodarzem dwóch drużyn, aby rozpocząć, z FaZe z powodzeniem ścigał stronę A runda po rundzie, aby zdobyć wczesne prowadzenie 5-0 po stronie T. Asertywna kontrola bananów i proaktywne AWPing przez Asger „⁠Farlig⁠” Jensen w obronie pozwolił Duńczykom wrócić do gry, przywracając wynik do 7-8 dzięki zamianie.

FaZe skoczył do przodu na początku ich wysiłków obronnych, przewracając i Astralis zwycięstwo w pistoletówce z pięcioma własnymi awansami 13-8. Pozostała część połowy była mało poruszona po duńskiej stronie, z niemal bezbłędną obroną, która napędzała europejską kombinację do wyniku 16-9, aby prowadzić 1-0 w serii. Duńczycy nie byli w stanie znaleźć sposobu na zamknięcie groźnego duetu Rudzik „⁠Ropz⁠” Kool Havard „⁠Rain⁠” Nygaarda, przy czym para uzyskała odpowiednio oceny 1.54 i 1.38.

deszcz pojawił się, aby grać na Inferno z oceną 1.38 — jego najlepszą mapą w całym turnieju

Pomimo bycia po stronie T, Kristian „⁠K0nfig⁠” Wieneckego wreszcie obudził się na początku Ancient — dodanie 12 zabójstw do tablicy wyników, aby zachęcić swój zespół do linii wyników 5-4 w połowie pierwszej połowy. FaZe odzyskał jednak nieco pod koniec połowy, dodając trzy z ostatnich czterech rund, aby udać się na stronę T zaledwie jedną rundę za.

Podobnie jak Inferno, FaZe ukradł drugą rundę po utracie pistoletu, tym razem dzięki sprzęgnięciu 1v3 przez Russel „⁠Twistzz⁠” Van Dulkena. Po tym nastąpiła silna obrona strony duńskiej, Astralis złapanie piątki na odbiciu, aby uciec z rzeczami na 14-10. Jednak właśnie wtedy, gdy wszystko wyglądało na powiedziane i zrobione, FaZe Zaczęli szukać formy, a obie strony skończyły regulacje po 15 za sztukę po dwóch, nieudolnych rundach na koniec, zmuszając do wyjazdu na dogrywkę.

Obgryzające paznokcie sprzęgło 1v3 firmy broky w pierwszej rundzie dogrywki dostał FaZe na prawą stopę, ale Astralis odpowiedział od razu z dwiema własnymi rundami, aby przejść jedną rundę do przodu. Odtąd egzekucje na obu stronach duńskiego kwintetu okażą się wszystkim, czego potrzeba do tego Astralis skleić mapę 19-16 i wymusić decyzję na Nuke.

k0nfig był twórcą różnicy dla Astralis na Ancient, prowadząc z 31-22 KD

ropz, który według swoich standardów miał stosunkowo cichego Ancienta, wrócił na serwer gotowy do gry, gdy poprowadził swoją drużynę do wygodnego startu 5-2 po stronie CT Nuke'a z ośmioma zabójstwami. Astralis Zaczęli wdrapywać się z powrotem, kończąc dwa razy z rzędu górne miejsce, aby przełamać ekonomię wrogów. Mimo to zwycięstwo w rundzie, które rozpoczęło się tylko pistoletami przez europejski kombajn w 11. rundzie, postawiło wszystko na głowie i FaZe wykorzystał rozpęd, aby przejść dalej i wygrać połowę 10-5.

Cztery zabójstwa za pomocą Podwójnych Berettów przez Lukas „⁠Gla1ve⁠” Rossandera w pistoletówce toczyła się piłka Astralis, który wykorzystał to, aby ukraść kolejne cztery rundy, aby wyrównać sytuację, 10-10. Gwiezdne sprzęgło asa 1v4 autorstwa broky w wieku 13-10 podsumował dominujące odrodzenie przez FaZe, a europejska mieszanka nie traciła czasu na śnieżną kulę, gdy zamknęli grę, 16-10.